Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά tutorial για το Reaper


Elias Raftel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φίλοι φίλες είμαι ο Ηλίας και είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω ότι έχω ξεκινήσει μια σειρά με εκπαιδευτικά βίντεο tutorials πάνω στο πρόγραμμα reaper στα ελληνικά.Σκοπός των βίντεο είναι να λύσει τυχόν απορίες σε εσάς ή τους φίλους σας( που σας παίρνουν τηλέφωνο την πιο ακατάλληλη στιγμή και σας ζαλίζουν τα γεννητικά όργανα) μέσα απο βιντεάκια τα οποία θα ανεβάζω κάθε Δευτέρα στις 7 το απόγευμα.

Σε περίπτωση που τα βιντεάκια σας φανούν χρήσιμα,σας αρέσουν και έχουν ξεπεράσει τα 100 subs τότε θα ανεβάζω 3 βίντεο την εβδομάδα.

Θα με βοηθούσε πάρα πολύ αν μου λέγατε την ειλικρινή σας γνώμη(όσο και αν πονάει:P) ώστε να γίνουν τα βίντεο καλύτερα.

Αν θέλετε να ενημερώνεστε κάντε subscribe

Αν σας αρέσουν τα βίντεο κάντε Like

Και αν έχετε οποιαδήποτε απορία κάντε comment

 

Χαιρετώ σας

Ηλίας.

 

https://www.youtube.com/channel/UCmdE_DIQn7FVxAWxrPe5DeA

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο πολυ καλή ενέργεια απλά να ξαναποστάρεις το βίντεο να φαίνεται χωρίς να ανοίγει χωρίς να δείχνει το λινκ.Προσπάθησε πάλι μόλις σου βγάλει αυτό πάτας control και v ταυτόχρονα ώστε να φαίνεται ο youtube player  και όχι το λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου