Προς το περιεχόμενο

pedalboard


mumra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα. Θέλω να φτιάξω ένα pedalboard. Ξέρω ότι έχει ξανασυζητηθεί πολλές φορές το θέμα. Σκέφτηκα αντί να φτιάχνω με ξύλα απο ΙΚΕΑ κ.α. που έχουν κατα καιρούς συζητηθεί να αγοράσω ένα φθηνό υποπόδιο γραφείου με κλίση και απλά να του κολλήσω τα velcro. Έχει δοκιμάσει κανείς ποτέ κάτι τέτοιο. Λέτε να κάνει δουλεία?

MUMRA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι τα ξύλα είναι πιο βολικά..το φτιάχνεις στα μέτρα που θες, κάνεις και διαφορετικά επίπεδα, και αν βάλεις κόντρα πλακέ θαλάσσης του πόντου θα σου βγεί και ελαφρύ..Αν έχεις λίγα πετάλια ίσως βολέψει και ένα αλουμινένιο βαλιτσάκι για εργαλεία ή cd. Τα βρήσκεις σε μαγαζιά με εργαλεία ή στο practiker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω να σου απαντησω σε αυτο που ρωτας αλλα αν ενδιαφερεσαι πουλαω  αυτο:

http://smart.noiz.gr/details.php?id=15942

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος απλα χρειαζομαι πλεον κατι μεγαλυτερο.

Κ η τιμη που το δινω ειναι μαζι με τροφοδοτικο για 8 πεταλια.Αν ψηνεσαι ριξε τηλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου οτι και ενα κανεις ψαξε πρωτα να δεις εαν υπαρχουν θηκες στις διαστησεις που θα ειναι το Petalboard!

στο παρελθον ειχα φτιαξει ενα petalborad ωραια και καλα αλλα τελικα δεν εβρισκα θηκη που να ειναι ακριβως στις διαστασεις!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου