Προς το περιεχόμενο

Τι μελετατε αυτη την περιοδο?


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άσχετη απορία, όταν λέτε μελετάτε δρόμους... οκ ξέρω τι είναι οι δρόμοι, ξέρω πως ακούγονται αρκετοί. Μπορώ να παίξω κάποιο δρόμο σε όποια τονικότητα...

Έχω την εντύπωση όμως ότι εννοείτε κάτι παραπάνω όταν λέτε μελετάτε δρόμους. Για πέστε να καταλάβω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτή την περίοδο, παίζω στην ηλεκτρική διάφορα ρυθμικά, κυρίως από hardcore, Killswitch Engage, Trivium, Sevendust και άλλα διάφορα (Mastodon κυρίως) έτσι για να ξεδίνω (αν θέλει κανείς κιθαρίστα να μου πει  ;D)!

Στην κλασσική περιμένω να ξεκινήσω το πρόγραμμα του διπλώματος, αλλά νωρίς είναι ακόμα  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαχειριση χαρτοφυλακιου και παραγωγα.  :-X :'(

 

Ρυθμικα και the flight of the bumblebee για να μη σκουριασουμε  :P

 

Απο Ασοεε εισαι?

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την παράθεση την έκανες, την απάντηση ξέχασες :)

 

μπα συνειδητοποίησα οτι ηταν κοτσάνα αυτό που ειχα γράψει και το έσβησα υποχθόνια  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφορικες εξισωσεις η αληθεια... :o :o

 

Απο μουσικη καποια κομματια που πρεπει να βγαλω με τα παιδια(Λινκ διπλα.. ;)) και απο κει και περα δεν ξερω αν θεωρω μελετη αλλα προσπαθω να βρω καποιες δικες μου φρασεις δοκιμαζοντας συνειδητα(δηλαδη οχι χυμα) ακολουθιες νοτων και τεχνικη ωστε να μπορω να ακουγομαι πιο καθαρα και πιο "εκφραστικα".

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου