Προς το περιεχόμενο

ενυπόγραφη drums του chad smith


Προτεινόμενες αναρτήσεις

hallo guys

Το ερώτημά μου είναι το εξής η ενυπόγραφη του chad είναι σαν την τότε... ενυπόγραφη του γνωστού σε όλους μας Μέταλ κάφρου joey jordison?Και άν όχι πόσο καλή είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hallo guys

Το ερώτημά μου είναι το εξής η ενυπόγραφη του chad είναι σαν την τότε... ενυπόγραφη του γνωστού σε όλους μας Μέταλ κάφρου joey jordison?Και άν όχι πόσο καλή είναι?

 

Kαλυτερα να σε ενδιαφερει ο ήχος και όχι η καλιτεχνική υπογραφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστη απάντηση αλλα δεν απάντησες στο ερωτημα του φίλου.

 

ναι είναι σαν την τοτε του joey. poplar wood και να εισαι σιγουρος ότι τόσο ο joey όσο και ο chad δεν παίζουνε με τύμπανα από poplar wood

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σωστη απάντηση αλλα δεν απάντησες στο ερωτημα του φίλου.

 

ναι είναι σαν την τοτε του joey. poplar wood και να εισαι σιγουρος ότι τόσο ο joey όσο και ο chad δεν παίζουνε με τύμπανα από poplar wood

 

Ετσι που το διατυπώνει...

τι θες να καταλάβω?

Αρχικα νομιζα μιλουσε για το ταμπουρο του chad..to οποιο ειναι ωραιο ταμπουρο....

Μιλάμε για το σετακι chad smith?

Nαι σιγουρα δεν αξιζει τα χρηματά του...

Εγω προσωπικα δεν θα έδινα τοσα χρηματα για το συγκεκριμενο...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παρεξηγήσατε έχω μια vision vbx και δεν την αλλάζω αλλά είδα στον θωμά και είδα μεγάλη διαφορά στην τιμή απο ότι την πουλάνε και γέμισα με ερωτηματικά???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σετ είναι ένα pearl export ή τωρινό pearl forum. Σίγουρα υποδεέστερο σε σχέση με τα VBX. Πάρτο μόνο για δεύτερο-για live- αλλιώς μείνε με αυτά που έχεις και βελτίωσέ τα με optimounts ή ρίξε τα χρήματά σου σε πιατίνια και ταμπούρα. ;)

 

PS. Τώρα είδα την τιμή τους. Είναι καλή ευκαιρία άμα σου αρέσουν τα μεγέθη και το setup(12,14,16,22), ειδικά αφού δίνει στα 600ευρό hardware και το signature ταμπούρο  αξίζει σαν ευκαιρία αλλά σίγουρα δεν συγκρίνονται με τα VBX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου