Προς το περιεχόμενο

dysleitourgia SONAR sto export audio


Anonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Exw motherboard MSI kt400, me karta hxou on board. Den mporw na kanw export ta files pou exw hxografhsei sto sonar oute kai me mia soundblaster 128 4.1 pou agorasa gia auto to skopo. Episis otan doyleuw thn SB me toys protinomenous drivers o hxos kanei kopsimata? (h katastash beltiwnetai an megalwsw to bufer alla to problhma paramenei). Xwria poy mou bgazei kati ahdies mynhmata oti den mpori na paragei stereofwnhkoys hxoys!!!!!!! An balw palaioteroys drivers paizei to SONAR kala alla den paizei tipota apo to MIDI!! kai fysika oyte twra kanei export. YG: export se mp3 mporw na kanw YG2: kserei kaneis ti mporei na symbainei? YG3: exei kaneis na prothnei kamia karta hxou pou kanei ta parapanw aproblhmatista? Eyxaristw gia to xrono sas

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατ' αρχήν είναι πολύ δύσκολο να φταίει η κάρτα ήχου σου. Έχω κάπου ένα celeron 330 MHz με κάρτα SB64pci και δεν έχει κανένα πρόβλημα με τον ήχο. Δοκίμασε να κατεβάσεις τους τελευταίους drivers της κάρτας σου από το net και δες.

Μπορεί το λειτουργικό σου σύστημα ή ο σκληρός σου δίσκος να παραείναι φορτωμένος και να υπάρχει πρόβλημα, ή (πιο πιθανό) να έχεις κάποιο πρόβλημα με τα windows. Αν σου είναι εύκολο ξανακάνε μια εγκατάσταση όλων, για να καθαρίσεις το σύστημά σου.

Τώρα, δεν μας δίνεις αρκετές πληροφορίες για το πως ακριβώς πας να κάνεις export κλπ.

Το sonar δεν χρειάζεται την κάρτα ήχου σου για να κάνει export. Μάλιστα το ότι κάνει export σε mp3, δείχνει ότι δεν πρέπει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Πες μας ακριβώς τι κάνεις. (σε wav δεν θέλεις να κάνεις export?)

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Αγαπητέ Ικαριώτη φίλε, ειμαί γαιδούρι που δε απάντησα νωρήτερα. Ο σκληρός μου είναι εντάξει και ο PC φρεσκότατος. Πιθανόν να φταίνε τα WIndows, αν και κάθε προσπάθεια να δουλέψω το πρόγραμμα σαν παλαιότερη έκδοση απέτυχε στο εχπορτ. Δοκίμασα και τους Drivers απο τη soundblaster αλλά ξανά τζίφος. Το πως κάνω export; έχω δουλέψει κάποιες ηχογραφήσεις (συνήθως 5-6 και κυριώς κιθάρες και φωνές) επιλέγω το Export και μετά απο λιγο ... export aborted. Ο σκοπός είναι να μπορώ να τα μεταφέρω σε CD ωστέ να τα ακούσουν φίλοι και να τα δουλέψουν κτλ. Τελικά ξεφορτόθηκα την SB κάρτα και κάνω αντί γαι export, mix down που μου δίνει ένα wav αρχείο. Εάν υπάρχει καμιά καλή και φτηνή λύση για τα προβλήματα μου θα την εκτημούσα δεόντως. Ευχαριστώ ....

Κατ' αρχήν είναι πολύ δύσκολο να φταίει η κάρτα ήχου σου. Έχω κάπου ένα celeron 330 MHz με κάρτα SB64pci και δεν έχει κανένα πρόβλημα με τον ήχο. Δοκίμασε να κατεβάσεις τους τελευταίους drivers της κάρτας σου από το net και δες.

Μπορεί το λειτουργικό σου σύστημα ή ο σκληρός σου δίσκος να παραείναι φορτωμένος και να υπάρχει πρόβλημα' date=' ή (πιο πιθανό) να έχεις κάποιο πρόβλημα με τα windows. Αν σου είναι εύκολο ξανακάνε μια εγκατάσταση όλων, για να καθαρίσεις το σύστημά σου.

Τώρα, δεν μας δίνεις αρκετές πληροφορίες για το πως ακριβώς πας να κάνεις export κλπ.

Το sonar δεν χρειάζεται την κάρτα ήχου σου για να κάνει export. Μάλιστα το ότι κάνει export σε mp3, δείχνει ότι δεν πρέπει να υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Πες μας ακριβώς τι κάνεις. (σε wav δεν θέλεις να κάνεις export?)[/quote']

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου