Προς το περιεχόμενο

VOX στην Αθηνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για καινουργιο ενισχυτη και θελω να δοκιμασω μερικα μοντελα AC(15/30 με/χωρις blue κτλπ).Ξερετε κανενα μαγαζι στην Αθηνα με ποικιλια σε vox ενισχυτες?Ευχαριστω εκ των προταιρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημος αντιπροσωπος της Vox ειναι το Bon Studio στην Ελλαδα , αλλα αν πας εκει για να ακουσεις κατι απλα χανεις τον καιρο σου γιατι δεν ειναι καθολου εξυπηρετικοι . Το λεω εκ πειρας και οχι οτι κατεβασε το μυαλο μου . Καλυτερα να σουν προτεινει κανενας αλλος που να ξερει καπου αλλου να τους ακουσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημος αντιπροσωπος της Vox ειναι το Bon Studio στην Ελλαδα , αλλα αν πας εκει για να ακουσεις κατι απλα χανεις τον καιρο σου γιατι δεν ειναι καθολου εξυπηρετικοι . Το λεω εκ πειρας και οχι οτι κατεβασε το μυαλο μου . Καλυτερα να σουν προτεινει κανενας αλλος που να ξερει καπου αλλου να τους ακουσεις

 

Ο Κώστας Ραγκαζάς είναι από τα λίγα καλα παιδιά που έχει η πιάτσα..

Θα σε αφήσει να παίξεις όσο γουστάρεις!!! (αν δεν γίνεται χαμός..)

ΤΕΛΟΣ 8)

 

Jam House

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισημος αντιπροσωπος της Vox ειναι το Bon Studio στην Ελλαδα , αλλα αν πας εκει για να ακουσεις κατι απλα χανεις τον καιρο σου γιατι δεν ειναι καθολου εξυπηρετικοι . Το λεω εκ πειρας και οχι οτι κατεβασε το μυαλο μου . Καλυτερα να σουν προτεινει κανενας αλλος που να ξερει καπου αλλου να τους ακουσεις

 

Περασα απο τον Bon και το παλικαρι εκει ηταν παραπανω απο εξυπηρετικο και φιλικο...Ισως να τους πετυχες σε καποια μερα που πηζανε στην δουλεια..Γενικα οποιος εχει διαθεση να ακουσει διαφορα του συνιστω να περασει μια βολτα αφου δεν σου χαλανε χατιρι..

Bon Studio +1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου