Προς το περιεχόμενο

Οι χειρότεροι reviewers κατά τη γνώμη σας


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακραν ο τυπος που δεν αντεχω οχι μονο να ακουω αλλα και να βλεπω, κλαρινογαμπρος Α ταξεως:

 

Δεν επικεντρωνομαι σε reviewers να τους ξεχωριζω και βλεπω μονο αν με καλυπτει ενα review για να συνεχισω να το παρακολουθω,

Εδω ομως μου εδωσες ενα review που το ειδα σχεδον ολο και μαλιστα εντυπωσιαστηκα και απο το πεταλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  Διαφωνώ με την ύπαρξη του Mcnight (δεν ξέρω αν το έγραψα σωστά το όνομα, ο Know your Gear τέλος πάντων) στην λίστα με τους χειρότερους.

 

  Μπορεί να μην παίζει ιδιαίτερα, αλλά λέει πολλά ενδιαφέροντα πράγματα. Τον παρακολουθώ ευχάριστα.

 

  Ο χειρότερος είναι φυσικά μακράν ο ToneKing.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επικεντρωνομαι σε reviewers να τους ξεχωριζω και βλεπω μονο αν με καλυπτει ενα review για να συνεχισω να το παρακολουθω,

Εδω ομως μου εδωσες ενα review που το ειδα σχεδον ολο και μαλιστα εντυπωσιαστηκα και απο το πεταλι.

 

Από τους καλύτερους reviewers, τρομερός παίκτης και περιζήτητος session player,down to earth και από τους λίγους που σου δίνουν να καταλάβεις σε βάθος τι κάνει κάθε piece of gear που παρουσιάζει, επίσης δίνει αφιλοκερδώς τρομερά tips και έχει βοηθήσει πολύ κόσμο στο να φτιάξει ήχο της προκοπής.

Μια χαρά παιδί δηλαδή.

  • Συμφωνώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν επικεντρωνομαι σε reviewers να τους ξεχωριζω και βλεπω μονο αν με καλυπτει ενα review για να συνεχισω να το παρακολουθω,

Εδω ομως μου εδωσες ενα review που το ειδα σχεδον ολο και μαλιστα εντυπωσιαστηκα και απο το πεταλι.

 

Σπύρο,

τσέκαρε και το Dirty Shirley της Friedman. Στο gain range αυτό (και στα φράγκα που κοστίζει καθένα τους...), είναι καλύτερο-πιο ευέλικτο από το BE-OD, κατά την ταπεινή μου γνώμη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπύρο,

τσέκαρε και το Dirty Shirley της Friedman. Στο gain range αυτό (και στα φράγκα που κοστίζει καθένα τους...), είναι καλύτερο-πιο ευέλικτο από το BE-OD, κατά την ταπεινή μου γνώμη

 

παρεθεσες το βιντεο με τον χειροτερο  reviewer  ομως!!! ;D ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρεθεσες το βιντεο με τον χειροτερο  reviewer  ομως!!! ;D ;D

 

Σόρι! Δεν μου είχε φανεί τόσο κακό - το είχα πρωτοδεί όταν προβληματιζόμουν ποιο από τα δυο να προτιμήσω/δοκιμάσω.

Ίσως τελικά να έχεις δίκιο και να είναι κακός reviewer, γιατί βλέποντάς το, αποφάσισα να μην αγοράσω κανένα από τα δυο :D (αν και η αλήθεια είναι ότι μου φαίνονται και πολλά τα χρήματα που κοστίζουν)

 

Έχει κι άλλα crash test αυτών των δυο πεταλιών πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στους καλούς θα προσθέσω αυτόν

 

https://www.youtube.com/channel/UCuVDigtKhrCVwNDc76KnPUA

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου