Προς το περιεχόμενο

Αφήστε τα Όπλα και Καθήστε στα Πλήκτρα!


fleamail

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω ένα καινούργιο κομματάκι και ήθελα να του βάλω μερικά πλήκτρα.

 

Όμως το έφερα από εδώ το έστριψα από εκεί αλλά η αστεία μου γνώση στα πλήκτρα δεν κατέβασε τίποτα.

 

Γι αυτό ζητάω βοήθεια από τους φίλους πληκτράδες και πιανίστες.

 

Το κομάτι βρίσκεται εδώ: http://www.soundclick.com/bands/pagemusic.cfm?bandID=580962

 

Είναι το ticket, κάντε click στο mp3 για να το κατεβάσετε στο pc σας και μετά κάντε κάπου upload μόνο τα πλήκτρα που θα έχετε γράψει...

 

Αν γράψετε περισσότερα από ένα κανάλια και έχετε καλή σύνδεση δεν έχω πρόβλημα να τα ανεβάσετε όλα χωριστά για καλύτερο αποτέλεσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος κάθετε τώρα να μπει στη διαδικασία να γραφτεί στο soundclick... Δε το ανεβάζεις στο noiz ή κάπου πιο βολικά?

 

(Λέτε να βαριέμαι αρκετά;;;; ΘΕΛΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ)

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και θα έπρεπε να είναι στο Noiz δεν έχω άλλο χώρο δυστυχώς....

 

Πάρη, δεν το ανεβάζεις rapidshare?

 

Όπου μπορείς να το έχεις και σε wav, με καλή ποιότητα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά... τσέκαρε το Β4 ΙΙ της native instruments, έστω και στην demo του έκδοση... έχει πολλά (και τρομερά) vintage synths από όπου θα μπορούσες να πάρεις ιδέες για τον ήχο που θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπααα έχω στερέψει!!! Και δεν μου αρέσει να το παιδεύω και πολύ μιας και είμαι της φιλοσοφίας του one take!

 

Ειδού και το link στο rapidshare: http://rapidshare.de/files/27718382/ticket.mp3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Μετά από 2 χρόνια; ;D

 

 

Ποτέ δεν είναι αργά!

Εδώ οι άλλοι κυκοφορήσαν cd μετά απο 15 χρόνια (δε θυμαμαι τι και πως κάπου εδω μέσα το διάβασα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου