Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για ηλεκτρική κιθάρα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

αμα θες δες κ αυτες, είναι στο budget σου κ είναι "τιμια" οργανα.

https://www.michaelkellyguitars.com/en/electric-guitars/patriot

off topic: Αυτές οι michael kelly patriot πάντως, σαν στραβοχυμένες Les Paul είναι.... :-\ ;D  (sorry Dead Inside αλλά δεν άντεξα ::) ;D).

 

on topic: panosvoutsas άσε τις αλλαγές μαγνητών, κράτα την Στρατ μάζεψε πέντε φράγκα ακόμα και χτύπα μία από τις Epiphone ή Vintage που σου προτάθηκαν! Εάν δεν το κάνεις, κάποια στιγμή (στο πολύ κοντινό μέλλον) θα το μετανιώσεις....... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για τον φίλο που μου πρότεινε strat εχω αναφέρει πιο πριν πως έχω στρατ και πως θέλω σε σχήμα les Paul! Αλλά επειδή την έχω ερωτευτεί αυτήν την epiphone πάω απευθείας για αυτήν!! Κάτι τελευταίο γιατί σας κούρασα!! Όσο και αν έψαξα δεν πωλείται στην Ελλάδα η συγκεκριμένη :/ μόνο από thomman μπορώ να την πάρω;; Και αν ναι είναι ασφαλές να βάλω 600 ευρώ σε μια κάρτα;; Και αν είναι προβληματική όταν έρθει;; Άμα κάποιος έχει πάρει από το thomman ή ξέρει πάνω κάτω ας απαντήσει!! Ευχαριστώ και πάλι όλους όσους απάντησαν!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν ναι είναι ασφαλές να βάλω 600 ευρώ σε μια κάρτα;; Και αν είναι προβληματική όταν έρθει;; Άμα κάποιος έχει πάρει από το thomman ή ξέρει πάνω κάτω ας απαντήσει!! Ευχαριστώ και πάλι όλους όσους απάντησαν!!

Παναγιώτη τρείς (3) φορές παράγγειλα από Thomann χωρίς κανένα πρόβλημα. Εδώ μέσα μόνο υπάρχουν παιδιά που έχουν παραγγείλει 5-10-15 φορές :o και μια απ'τα ίδια. Στην χειρότερη περίπτωση, του προβληματικού προ'ι'όντος δηλ, να στο αλλάξουν (με ένα απλό τηλεφώνημα), έχει συμβεί. Προχώρα άφοβα.....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου