Προς το περιεχόμενο

Crack Under Pleasure - Give Me One Reason


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετικό.

Ειλικρινά.

 

Το Bonamassικό δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν το εννοεί ο τύπος. Δεν καταλαβαόνω γιατί δεν το τραγουδάει όλο ο Cray καθότι ο Joe ακόμα και με τη βοήθεια της τεχνολογίας, δεν .....

 

Η Chapman από την άλλη είναι το κομμάτι.

 

Και δια τούτο έχω μια μικρή ένσταση με την (πολύ ωραία) μίξη του ψηλού. Πολύ μπροστά ο Σπύρος όταν τραγουδάει η κοπελλιά (ωραία φωνή, καλή προφορά). Στο μπάσο (εγώ) θα ήθελα τον bridge πολύ λιγότερο σε αυτό το κομμάτι. Όμορφες και οι πινελιές από τα keyboards. Βέβαια εγώ είμαι κολλημένος με τα Hammond..

Το σόλο όντως έβγαζε λίγο power / angst αλλά επιλογή του καλλιτέχνη και είχε ηχάρα.

 

Ένα μεγάλο μπράβο και στον ντράμερ που κατάφερε να ξεκινήσει και να τελειώσει το κομμάτι. Πάντα τέτοια.

 

Εξαιρετικό παίδες .

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Ένα μεγάλο μπράβο και στον ντράμερ που κατάφερε να ξεκινήσει και να τελειώσει το κομμάτι. Πάντα τέτοια.

 

Κοίτα, δεν ήμουν μπροστά, διατηρώ κάποιες επιφυλάξεις -ίσως υπήρξε κι εδώ η βοήθεια

της τεχνολογίας.  >:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό.

Ειλικρινά.

 

Το Bonamassικό δεν με ενδιαφέρει γιατί δεν το εννοεί ο τύπος. Δεν καταλαβαόνω γιατί δεν το τραγουδάει όλο ο Cray καθότι ο Joe ακόμα και με τη βοήθεια της τεχνολογίας, δεν .....

 

Η Chapman από την άλλη είναι το κομμάτι.

 

Και δια τούτο έχω μια μικρή ένσταση με την (πολύ ωραία) μίξη του ψηλού. Πολύ μπροστά ο Σπύρος όταν τραγουδάει η κοπελλιά (ωραία φωνή, καλή προφορά). Στο μπάσο (εγώ) θα ήθελα τον bridge πολύ λιγότερο σε αυτό το κομμάτι. Όμορφες και οι πινελιές από τα keyboards. Βέβαια εγώ είμαι κολλημένος με τα Hammond..

Το σόλο όντως έβγαζε λίγο power / angst αλλά επιλογή του καλλιτέχνη και είχε ηχάρα.

 

Ένα μεγάλο μπράβο και στον ντράμερ που κατάφερε να ξεκινήσει και να τελειώσει το κομμάτι. Πάντα τέτοια.

 

Εξαιρετικό παίδες .

 

Θα συμφωνήσω σε όλα.

Εξαιρετικό.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου