Προς το περιεχόμενο

boss GT6-digitech GNX2 ...???


Anonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

skeftomai na provw sthn agora mias ek twn dyo petalierwn(GT6-GNX2),kai tha ithela na akousw tis kritikes sas oson afora ayta ta dyo montela.o logos pou psaxnomai me ayta ta 2montela,einai dioti exoun psyfiaki exodo,kai ta thelw kai gia hxograghseis sto home-studio ,alla kai gia live katastaseis....episeis,an exete na mou proteinetai kai alla paromoia mhxanimata...poly eyxaristws!!! thanx.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ πανε στο Ζοζεφ ενα μαγαζι που εχετε κατω Αθηνα και δοκιμασε Line6 εγώ είχα GT6 και το σκότωσα παρότι είχε πολλές δυνατότητες και ήταν παραμετρικό εντούτοις παραήταν ψηφιακό.Παίρνω μετά ενα RP300 Digitech άκόμα χειρότερα ώσπου αφού καταφερα να το σκοτώσω πάω για test drive και πέφτω στο line6 που ήταν ότι καλύτερο καθότι είναι εργαλείο του desktop και έχει από τις κορυφαίες προσωμοιώσεις ενισχυτών και ποικιλίες.Απλά έπειδή σκόρπισα πολυ χρημα και χρόνο με τις μεταπωλήσεις και βρήκα την υγαία και το γκάζι μου με αυτό εγώ λέω να το ακούσεις.Παρότι είμαι οπαδός της Boss...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου