Προς το περιεχόμενο

The truth Why Modern Music Is Awful - 2018


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενδιαφερον αλλα με ΤΡΑΓΙΚΑ λαθος ΤΙΤΛΟ.

 

The truth Why COMEMRCIAL RADIO MUSIC FOR 14 YEAR OLDS Is Awful

 

είναι ο σωστος τιτλος.

 

Γιατι ΠΟΤΕ στην ιστορια της μουσικης δεν εβγαινε τοσο ΠΟΛΥ και τοσο ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ μουσικη οσο στις ημερες μας (και σε μια ΠΛΗΘΩΡΑ μουσικων ειδων).

 

Απο εκεί και περα δεν θυμαμαι και καμμια εποχη που η" εμπορικη" μουσικη για δεκατετραχρονα δεν ηταν απαισια  ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που βγαίνουν καινούργια πράγματα με ταχύτητα φωτός και η ενημέρωση με ταχύτητα χελώνας, λυπάμαι αλλά δεν δύναμαι να παρακολουθήσω.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι οι Beatles σε 14χρονα απευθύνθηκαν στην αρχή, αλλά...μέσα σε μόλις 2-3 χρόνια βγάλανε αριστουργήματα. Το ίδιο και οι σύγχρονοί τους.

Το σημερινό σκουπιδιαριό βλέπω να κραταέι σχεδόν 10ετία (κάποιοι και 2) και να εξακολουθούν να βγάζουν τα ίδια σκουπίδια.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το σημερινό σκουπιδιαριό βλέπω να κραταέι σχεδόν 10ετία (κάποιοι και 2) και να εξακολουθούν να βγάζουν τα ίδια σκουπίδια.

 

Ναι αν το μονο που ακους ειναι Radio Love ισχυει... ;D

 

κι οι Beatles σε 14χρονα απευθύνθηκαν στην αρχή, αλλά...μέσα σε μόλις 2-3 χρόνια βγάλανε αριστουργήματα. Το ίδιο και οι σύγχρονοί τους.

 

Και φυσικα οι Beatles ΔΕΝ απευθυνονταν σε 14χρονα  (μη κΣεχνας οτι οι ΙΔΙΟΙ ηταν 17χρονα  ;D)  και ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ τα κομματια τους ηταν ΜΝΗΜΕΙΑ της ποπ μουσικης  ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που βγαίνουν καινούργια πράγματα με ταχύτητα φωτός και η ενημέρωση με ταχύτητα χελώνας, λυπάμαι αλλά δεν δύναμαι να παρακολουθήσω.

 

Ετσι ειναι τα ΓΕΡΑΜΑΤΑ αγαπητε....  ;D

 

Και η μανα μου την "κομπιουτα" την κλεινει τραβώντας την πριζα....και αδυνατει να χρησιμοποιησει τα Google Maps  ;D ;D 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν το μονο που ακους ειναι Radio Love ισχυει... ;D

 

Και φυσικα οι Beatles ΔΕΝ απευθυνονταν σε 14χρονα  (μη κΣεχνας οτι οι ΙΔΙΟΙ ηταν 17χρονα  ;D)  και ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ τα κομματια τους ηταν ΜΝΗΜΕΙΑ της ποπ μουσικης  ;)

 

καλά τώρα μην επιμένεις πολύ σ αυτό.

κομμάτια σαν το she loves you ή love me do για 14χρονα ήταν (τουλάχιστον στο σπίτι μας τα σιγκλάκια από την αγγλία από 14χρονη ήρθαν - ας ήμουν εγώ 8  ) .

Σήμερα μπορεί να είναι μνημεία της ποπ.

Θα πρέπει να περιμένω 50 χρόνια για να δω του Μπίμπερ τι θα γίνουν, αλλά δε μου βγαίνουν τα νούμερα  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά τώρα μην επιμένεις πολύ σ αυτό.

κομμάτια σαν το she loves you ή love me do για 14χρονα ήταν (τουλάχιστον στο σπίτι μας τα σιγκλάκια από την αγγλία από 14χρονη ήρθαν - ας ήμουν εγώ 8  ) .

Σήμερα μπορεί να είναι μνημεία της ποπ.

Θα πρέπει να περιμένω 50 χρόνια για να δω του Μπίμπερ τι θα γίνουν, αλλά δε μου βγαίνουν τα νούμερα  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μέχρι και το 1980 βγήκαν μουσικές -ταινίες και ό,τι αλλο θες που δεν σου φτάνει μια ζωή να τα ανακαλύψεις/απολαύσεις.

 

Ποιός ασχολείται.....από εκει και πέρα  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου