Προς το περιεχόμενο

Ηλίας Ζάικος και Silver Pickups


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@Silver

η προτροπή σου "να αγνοήσω" αυτό που με τόσο κόπο και μεράκι εφτιαξες, είναι μικρόψυχη.

Συγνώμη που δεν είχα σχολιασει την πρώτη φορά στο thread - δεν γνωριζα και ότι εκτελείς χρέη τροχονόμου στο φόρουμ :)

Σου υπόσχομαι να σχολιάσω την 257η που θα μας ξαναποστάρετε τις δημιουργίες σου.

 

Καμία κωλοτούμπα όπως βλέπεις, και εξακολουθώ να πιστεύω ότι ακούγεται πολύ όμορφα ο neck. Συγνώμη κιόλας.

Θα μας πείτε και τιμές ή αντίκειται στους κανόνες του Νoiz;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Tamtam, αντιμετωπίζεις με υπερβολικό σκεπτικισμό τη προσπάθεια αυτή. Χρειάζεται πραγματικά όλο αυτό;

Μήπως σε τελική ανάλυση διϋλίζουμε τον κώνωπα ενώ είναι μια πιο θετική σκέψη θα ήταν να θάψουμε το τσεκούρι;

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θα μας πείτε και τιμές ή αντίκειται στους κανόνες του Νoiz;

 

Μπορείς να μπεις στην ιστοσελίδα των Silver Pickups και να τις βρεις.

http://www.silverpickups.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

7. Τα μέλη συμφωνούν να μη προωθούν, να διαφημίζουν ή να δυσφημίζουν έμμεσα, αλλά και άμεσα προϊόντα δικά τους ή άλλων και τις έμμισθες υπηρεσίες τους. Η αναφορά σε προϊόντα και υπηρεσίες μπορεί να γίνεται μόνο αν έχει ρόλο ενημερωτικό στην συζήτηση.

8. Δεν επιτρέπονται δημοσιεύσεις προώθησης εμπορικών site και των ενεργειών τους (διαγωνισμοί, ψηφοφορίες, φεστιβάλ, κ.α.). Συνεπώς δεν επιτρέπεται η εκμετάλλευση του noiz.gr για εμπορικούς σκοπούς χωρίς την έγκριση του.

 

 

Εαν απαγορεύουμε την παρουσίαση νέων προϊόντων σχετικά με τα εργαλεία της τέχνης μας, τότε μειώνουμε ένα μεγάλο ποσοστό της ενημέρωσης που μπορεί να μας προσφέρει η σελίδα.

Είναι χαρά όλων μας νομίζω να ενημερωνόμαστε απο τους ίδιους τους κατασκευαστές (τους σεβόμενους τον κώδικα δεοντολογίας) αφού έχουμε και λόγο (να γίνεται κουβέντα δηλαδή) με τους άμεσα αρμόδιους αντι να λέμε λόγια της πλώρης μεταξύ μας.

 

Απο την άλλη στην κουβέντα που μπορεί να προκύψει, πρέπει κι ο αναρτών να δεχτεί την καλοπροαίρετη κριτική. Αν όχι, τότε υπάρχει και ο χώρος των δελτίων αφού εκεί δεν γίνεται κουβέντα καθώς πρόκειται για ανακοινώσεις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τη διαχείριση! Και ιδιαίτερα τον yameth για την απάντηση. Θα μπορούσε να έχει λήξει τόσο απλά αντί να δεχτώ επίθεση και τέτοια πικρή δυσπιστία.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους κι έναν προς έναν ξεχωριστά για τα σχόλιά σας και την κριτική σας, θετική ή αρνητική. Σκοπός μου ήταν η ενημέρωση και η κουβέντα και όχι κάποια απώτερη σκοτεινή σκέψη για την οποία παρεξηγήθηκα απο τον αγαπητό Tamtam.

 

Ευχαριστω τους moderator για τις διευκρινησεις και δέχομαι πάντα την κριτική και μόνο αυτή όπως προανέφερα.

 

Καλό απόγευμα σε όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους κι έναν προς έναν ξεχωριστά για τα σχόλιά σας και την κριτική σας, θετική ή αρνητική. Σκοπός μου ήταν η ενημέρωση και η κουβέντα και όχι κάποια απώτερη σκοτεινή σκέψη για την οποία παρεξηγήθηκα απο τον αγαπητό Tamtam.

 

Ευχαριστω τους moderator για τις διευκρινησεις και δέχομαι πάντα την κριτική και μόνο αυτή όπως προανέφερα.

 

Καλό απόγευμα σε όλους.

 

θενκς Ασημένιε άνθρωπε. Ίσως δεν ήμουν σαφής και παρεξηγήθηκα, συγνώμη. Η μουσική κοινότητα είναι εξάλλου ένας παθιασμένος χώρος! Δεν έχω hard feelings ούτε κακές προθέσεις, ελπίζω ούτε κι εσύ.

Το ίδιο ισχύει για όλους όσους μου την είπαν. !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου