Προς το περιεχόμενο

Εγκατάσταση cubase pro 9,5


oldetoteros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, έχω μερικές απλές για εσάς ερωτήσεις αλλά όχι για μένα τον πολύ ηλικιωμένο.

Αγόρασα το cubase pro 9,5 , με την Αυγουστιάτικη έκπτωση, και για να μην μπλέξω με την εγκατάσταση λέω να ρωτήσω κάποια πράγματα.

Αφού κάνω download το πρόγραμμα λογικά θα ακολουθήσει activation ίσως και registration, και μετά θα πρέπει να λειτουργήσει.

Ερώτηση 1η- Πριν κάνω download  το 9,5, πρέπει να απεγκαταστήσω το 5ντάρι και το 6ξάρι LE μαζί με τους φακέλους που υπάρχουν στα προγράμματα (86) ? Το ρωτάω γιατί έχω κάτι μισοτελειωμένες δουλειές στο 5ντάρι.

2η- Σε 10 μέρες περίπου θα μου έρθει και το usb e-licencer, ποια είναι η χρήση του?

    Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, έχω μερικές απλές για εσάς ερωτήσεις αλλά όχι για μένα τον πολύ ηλικιωμένο.

Αγόρασα το cubase pro 9,5 , με την Αυγουστιάτικη έκπτωση, και για να μην μπλέξω με την εγκατάσταση λέω να ρωτήσω κάποια πράγματα.

Αφού κάνω download το πρόγραμμα λογικά θα ακολουθήσει activation ίσως και registration, και μετά θα πρέπει να λειτουργήσει.

Ερώτηση 1η- Πριν κάνω download  το 9,5, πρέπει να απεγκαταστήσω το 5ντάρι και το 6ξάρι LE μαζί με τους φακέλους που υπάρχουν στα προγράμματα (86) ? Το ρωτάω γιατί έχω κάτι μισοτελειωμένες δουλειές στο 5ντάρι.

2η- Σε 10 μέρες περίπου θα μου έρθει και το usb e-licencer, ποια είναι η χρήση του?

    Ευχαριστώ.

 

για το 1. θεωρητικά οπωσδήποτε απεγκατάσταση και σώσιμο τα projects σε άλλο χώρο.

Τώρα να έχεις στο νού ότι κάποια pluggins του 5αριού και κάποιοι ήχοι πχ halion και τέτοια ίσως δεν είναι απολύτως συμβατά με τις καινούργιες εκδόσεις.

btw πόσο είναι η προσφορά?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου