Προς το περιεχόμενο

Που χαθήκατε???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Πιθανές αιτίες:

 

1.Τρόμαξαν απο το νέο περιβάλλον :lol:

 

2.Δεν έχουμε τίποτα κοινό να μοιραστούμε :cry:

 

3.Θέλουν ν'αποφύγουν τα ωρθωγραφυκά λάθοι!

 

Παρακαλώ συνεχίστε τη λίστα με τις πιθανές αιτίες... Μπορεί να βρεθεί άκρη στο μυστήριο! 8)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως είμαι ήδη σε διακοπές... 8)

Αραχτός στη Σάμο, στην Παραλία, μέχρι τέλος Σεπτέμβρη...

¶ντε, πάμε σε κανένα netcafe να δούμε το noiz :wink:

Αν και θα προτιμούσα να ήμουν Ικαρία... :cry:

 

:twisted: :twisted: :twisted: (ωραίες φατσούλες, ε;;; )

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

[ :D ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ, ως τις 15 αυγούστου θα είμαι εδώ, θα δουλεύω, θα μπαίνω εδω, απορίες θα ρωτώ, σε όσους εμειναν εδώ , θα γράφω απαντήσεις σε οποια θεματική ενοτητα θα βρώ, αν έχω κάτι να πώ πω πω πω πω πω πω πω πω πω . Καλά είχα φύγει για δύο βδομάδες. Με ΄χει πιάσει ρε παιδιά μια έμπνευση. Αλήθεια YAMETH. Δεν σου είπα το πρόβλημά μου . Ρώτα με όποτε αδειάσεις να σου πώ να μου πείς τη συμβουλή σου να το μοιρασθώ και με άλλους ο ταπεινός εγώ :oops: :oops: :oops: :oops:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αθήνα είναι πράγματι εδώ, δουλεύω ο έρημος εγώ, ευτυχώς τα σαββατοκύκιακα έχω ενα εξοχικό εδώ κοντά και αποδρώ, παίρνω και το συνθ μαζι και το συνδέω εκει στο στερεοφωνικό, και η κοπέλα μου μου λέει βαρέθηκα να ακούω όλα τα ίδια και δεν σε αντέχω αλλο δεν μπορώ ακόμα και εδώ, και εγώ σαμπλάρω μια κραυγή μου και την ριχνω και μια οκτάβα κάτω κα την βαζω 3 η ώρα τη νύχτα στα 100 watt και την ξυπνώ για να την εκδικηθώ, και μην μου πεί κανείς οτι αντί να γ....ας κάνεις βλακείες, το κάνω και αυτό, και περιμένω τον αυγουστο να πάω σε κανα νησί και έχω όμως μηχανή και σκεφτομαι ωχ τώρα πως να φορτώσω συνθ και ενισχυτή και σάκκους, τάβλι ,κράνη , ομπρέλλα και αυτή μαζί , και πάω να τρελλαθώ, μα του χρόνου θα κάνω το σκ...το μου παξιμάδι να πάρω laptop, ένα κλαβιέ φτηνό και κανα qbase μαζι να μπορώ να εκτονοθώ και να έχω πια μαζί παντού το noiz με πολλούς πια φίλους μουσικούς , κιθαρίστες, dj και κεημπορντιστες, μπασιστες , βιολιντζιδες, πιανίστες και κλαρινάδες, τεχνολόγους και αναλόγους, να μιλάμε ολοι οι \\τρελλοί \\ μαζί , και ακούστε και αυτό, Ονειρό μου ΝΑ ΒΡΩ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΝΑ ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΥΤΩ, πω πω πω πω πω πω πω :P :P :P :P

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Kai ego edo eimai...ligo pio boreia omos...Grafo apo to UK kai to Cambridge opou zw. Exei 36 bathmous edo kai oi agglares exoun pethanei! ...Floroi...pou na erthoun sthn Athina dhladh...Exei poly zesth ekei kato?

 

Nectarios.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edo ellada! Φυσάει λιγάκι αλλά έχουμε 35 βαθμούς today.

 

H atmosphere όμως έιναι αποπνικτική, και βαρειά με υγρασία που σου βράζει το κεφάλι και μόνο με air contition υποφέρεται. Βράζουν τα τσιπάκια, τεντώνονται οι χορδές, . Πάω παραλία σε λίγο μόνο έτσι επιβιώνεις.

 

Στείλε κανένα νέο αν δεν βαριέσαι τι παίζει έκεί που είσαι?

 

Κάνε μας καμια ανταπόκριση τι gear είναι της μόδας εκεί?

 

Πατριδάρα! :P :P :P

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου