Προς το περιεχόμενο

Αντε τι περιμενετε?Η στηλη των demo ανοιξε και σας περιμενει


Anonymous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρα σε ολους!

 

Αν δειτε στη νεα στηλη του noiz με τα demo εχω ανεβασει αρκετα links που οδηγουν σε κομματια μου. Οποιος θελει μπαινει και παιρνει μια γευση. Σιγα σιγα ελπιζω να αρχισουν να "ανεβαινουν" και αλλα κομματια απο τους επισκεπτες αυτου του site.

 

Αντε παιδια, καλο ξεκινημα! :lol:

 

Σχολια και παρατηρησεις καλοδεχουμενα....

 

http://www.soundclick.com/captainerror

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Γειά σε ολους και από εμένα, τον μη φλύαρο αλλά καθημερινό επισκέπτη του noiz.

 

Μια βοήθεια στον κουλό!!!! Εχω δύο κομματάκια μου σε μορφή audio cd, δηλ. κανονικά tracks cd. Πώς τα περνάω στο download γιατι ζεν ξέρω.

 

Κάντε ένα ψυχικό και περιγράψτε την διαδικασία βήμα βήμα από την ώρα που έβαλα το audio cd στον υπολογιστή μου.

 

Τοοοοοόσο χάλια :( :( :( :( :( :!:

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να κανεις τα audio files, import στον σκληρο σου πρωτα. Εχεις μηπως το wavelab ή το nero? Στο wavelab στο file--> open--> κατω κατω θα βρεις την εντολη import audio cd tracks. Εκει θα ορισεις το CD-ROM, θα επιλεξεις ποια κομματια θα κανεις import (track1, track5 πχ) στο destination folder θα ορισεις που θελεις να αποθηκευτουνε στον σκληρο σου καιιιιιιιι ακριβως απο κατω θα ορισεις το format που θα τα σωσεις. Δηλαδη θα κανεις και encode στα αρχεια σου μια και καλη. Τωρα το format το οριζει ο yameth σε .wma (Windows Audio Media) στα 64kbps 44.100 stereo/mono και συνολικου ογκου 1.5 mb.

Στο nero ειναι τα ιδια βηματα ακριβως μονο που η εντολη λεγεται file encoding και βρισκεται στο μενου extras.

Εγω παντως θα σου προτεινα να τα ανεβασεις σε κανενα αλλο site (π.χ. soundclick, musicv2 κλπ) και απο κει να τα συνδεσεις με το noiz με ενα link.

Καλη επιτυχια! :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Captain! Θα το φτιάξω συντόμως το κόλπο. Ασε γιατί εχώ μπλέξει με την δουλειά τελευταία και δεν προλαβαίνω ούτε να αναπνεύσω. !!!!!!!!!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 20 χρόνια αργότερα...
33 λεπτά πριν, 13-13 είπε

😅

Μην με ενοχλείτε. Έχω ψυχιατρικά προβλήματα. Θα σε σκοτώσω. Είμαι πολύ δυνατός. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 13-13 είπε

😅

Ευγε!

Εδω πλεον χτυπησες 20ετια.

Και εις ανώτερα 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου