Προς το περιεχόμενο

"Ο ¶γιος Βασίλης..."


Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Αναπημένε μου ¶γιε Βασίλη,

 

Τώρα που πλησιάζουν μέρες γιορτινές και όλα τα παιδάκια στην Ευρώπη θα αγοράσουν μουσικά όργανα σε γιορτινές τιμές, σου γράφω για να σου πω τι θα ήθελα να μου φέρεις, γιατί εγώ δεν μπορώ να ψωνίσω από εδώ. Κάποιος κύριος είπε ότι η διαφορές με το εξωτερικό είναι της τάξης των 10-20 Ευρώ. ¶γιε Βασίλη μου, φέρε μου μία TASCAM FW-1884 με 10-20 Ευρώ πιο ακριβά από:

 

SynthPlanet.com:

1363 Euro

 

Musicstore.de (Γερμανία):

1500 Euro

 

dv247.com (Λονδίνο):

1575 Euro

 

γιατί εδώ με >1900 Euro δεν βγαίνω..."

 

Μπορείτε και εσείς: χώστε τα στον ¶η Βασίλη και μετά τις γιορτές τα λέμε :). Όχι τίποτα άλλο, να δούμε και αν στέκουν όλα αυτά που γράφονται για τους Αντιπροσώπους.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

+μένα φέρε μου ένα microkorg απο synthplanet.com με 470 ευρώ γιατί εδώ κοστίζει 650 χωρίς ΦΠΑ! Σχεδόν 200 Ευρώ διαφορά! Φοιτητής είμαι! Ξέρεις πόσο σημαντικά είναι για μένα τα 200 Ευρώ;

(Καλό είναι να ξεφεύγεις λιγάκι! ¶λλα παιδάκια ζητάνε από τον ¶γιο Βασίλη να τους φέρει πίσω το μπαμπά τους που "έφυγε" γιατί ήταν Εβραίος, Ιρακινός, Αμερικανός ή Ολυμπιακός και μεις ζητάμε synthesizers!!!)

www.okband.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγιε μου Βασίλη, φέρε και σε εμένα ένα Triton studio 88ari και την σειρά των exb-pcm, και το cd/rw όχι optional όπως περνάς πάνω απο την America στα άλλα τα παιδάκια. Μήν τα πάρεις απο athens γιατι εκτός του ότι θα σε γδύσουν, μπορεί να πέσεις και σε καμια λακούβα και να σπάσουν τα αμορτισέρ απο το έλκυθρο.

 

Μήν με ξεχάσεις φέτος :cry: :cry: :cry:

 

( Κάποιοι πρέπει να μεταφράσουν τα manual των προϊόντων στα ελληνικά μου φαίνεται. Να δείς ποιός μου είπε οτι όλοι είναι υποχρεωμένοι με κοινοτική οδηγία σε όλες τις συσκευές στις χώρες κατανάλωσεις να διαθέτουν manual μεταφρασμένα εν προκειμένου στα Ελληνικά ????. Κάποιοι δεν το έχουν κάνει (π.χ. Korg)

 

Αντε καλές γιορτές να έχουμε παιδιά.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
"Αναπημένε μου ¶γιε Βασίλη' date='

 

Τώρα που πλησιάζουν μέρες γιορτινές και όλα τα παιδάκια στην Ευρώπη θα αγοράσουν μουσικά όργανα σε γιορτινές τιμές, σου γράφω για να σου πω τι θα ήθελα να μου φέρεις, γιατί εγώ δεν μπορώ να ψωνίσω από εδώ. Κάποιος κύριος είπε ότι η διαφορές με το εξωτερικό είναι της τάξης των 10-20 Ευρώ. ¶γιε Βασίλη μου, φέρε μου μία TASCAM FW-1884 με 10-20 Ευρώ πιο ακριβά από:

 

SynthPlanet.com:

1363 Euro

 

Musicstore.de (Γερμανία):

1500 Euro

 

dv247.com (Λονδίνο):

1575 Euro

 

Μπορείτε και εσείς: χώστε τα στον ¶η Βασίλη και μετά τις γιορτές τα λέμε :). Όχι τίποτα άλλο, να δούμε και αν στέκουν όλα αυτά που γράφονται για τους Αντιπροσώπους.

 

Γεράσιμος

 

Ποτε δεν ειπα οτι οι διαφορες ειναι 20 ευρω. Απλα απεδειξα οτι καποια πραγματα ειναι στις ιδιες τιμες. Εγω παντως σημερα εκανα αγορα αξιας 3.000 ευρω που απ'εξω θα μου εβγαιναν 3250 ευρω μαζι με τα μεταφορικα, πηρα και δωρο ενα ζευγαρι ακουστικα beyerdynamic και μου τα φερανε στο σπιτι. Μην τα βλεπουμε ολα μονοπλευρα, παντα υπαρχουν εξερεσεις και τυχερος αυτος μου μπορει να ψαχνει και να τις βρισκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτε δεν ειπα οτι οι διαφορες ειναι 20 ευρω. Απλα απεδειξα οτι καποια πραγματα ειναι στις ιδιες τιμες. Εγω παντως σημερα εκανα αγορα αξιας 3.000 ευρω που απ'εξω θα μου εβγαιναν 3250 ευρω μαζι με τα μεταφορικα' date=' πηρα και δωρο ενα ζευγαρι ακουστικα beyerdynamic και μου τα φερανε στο σπιτι. Μην τα βλεπουμε ολα μονοπλευρα, παντα υπαρχουν εξερεσεις και τυχερος αυτος μου μπορει να ψαχνει και να τις βρισκει.[/quote']

 

fleamail,

 

Το παρεξήγησες: το παραπάνω μου post είναι περσινό (χρονολογία 2003) και προφανώς δεν αναφέρεται σε εσένα :)

 

Απλά, το ανέσυρε από το μπαούλο ο BRAIN.

 

Γεράσιμος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγιε Βασίλη μου, .......... με ξέχασες πέρσυ!!! :oops: :oops:

 

Πού είναι το studio? φέτος θα ήθελα θα έλεγα ένα extreme 88αρι και για να επανορθώσεις να μου βάλεις και την moss πάνω!!!

 

Πάντως υπάρχουν "τρύπες" στην Αθήνα που πουλάνε μουσικό εξοπλισμό σε τιμές που σχεδον συναγωνίζονται το thomman και τα άλλα .

 

Το διαπίστωσα πρόσφατα. Βρήκα το Triton extreme 61 2000euro στο κουτι με εγγύηση εδώ στην Αθήνα, σε ένα μικρομάγαζο που έχει όλες σχεδον τις μάρκες, και το thomman το δίνει λέει 2099euro

 

Λέτε α μεγαλύτερα μαγαζιά να την πάθουν και να γίνει οτι γίνεται και στα ρούχα με τα stock house και τους κινέζους??

 

Είμαστε "ατυχοι" που τα μουσικά όργανα και ο εξοπλισμός δεν είναι είδη ευρείας κατανάλωσης , αλλιώς θα βλέπαμε....... :lol: :lol:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου