Προς το περιεχόμενο

Περιοδικό "Μουσικη"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες το περιοδικό "Μουσική" κυκλοφορεί ακόμη??? Έχω καιρό να το αγοράσω γιατί είχα τσαντιστεί με κάποιο "θέμα" και τώρα δεν το βρίσκω πλέον στα περίπτερα

της γειτονιάς μου.

 

Thanks προκαταβολικά...

Νίκος Π.

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το αγόραζα πιο παλιά, αλλά δεν το παίρνω πια γιατί δεν έχει να μου προσφέρει τίποτα. Ενημερώνομαι σχεδόν αποκλειστικά από το Internet, μια και τα ελληνικά περιοδικά δεν είναι και στην καλύτερή τους.

Μέσα από το noiz, αλλά και από πολλά ξένα sites βρίσκω ότι χρειάζομαι.

Έτσι αγοράζω σπάνια περιοδικά, και συνήθως άμα με εντυπωσιάσει κάτι που έχει το τεύχος που θα αγοράσω.

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...

Χαααα Χα! κάπως αργά το είδα αυτό, αλλα δεν κρατιέμαι... θα τη πω τη κακία μου έστω και μετά απο τόσο καιρό...

Γιατί να πάρεις το μουσική? Αγόρασε το sound on sound, ετσι κ' αλλιώς, παρουσιάσεις synths όπως το biofeld έιναι απλή μετάφραση από Αγγλικά σε Ελληνικά... ο νοών νοήτω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαααα Χα! κάπως αργά το είδα αυτό, αλλα δεν κρατιέμαι... θα τη πω τη κακία μου έστω και μετά απο τόσο καιρό...

Γιατί να πάρεις το μουσική? Αγόρασε το sound on sound, ετσι κ' αλλιώς, παρουσιάσεις synths όπως το biofeld έιναι απλή μετάφραση από Αγγλικά σε Ελληνικά... ο νοών νοήτω...

 

Καλά έκανες και τό'βγαλες από μέσα σου. Νισάφι πιά τόσα χρόνια. 8)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά με την κρίση αλλά και πιο μπροστά το περιοδικό δεν είναι και στα καλύτερά του αφού σχεδόν πλέον κυκλοφορεί ανα δίμηνο(ή τουλάχιστον στην επαρχία το στέλνουν πολύ αραιά)...ά!ζητά οικονομική στήριξη πλέον!

τώρα σε σχέση με το "άλλο" το soundmaker το προτιμώ αφου το τελευταίο το έχει ξεφτυλήσει πλέον,εννοώντας στο 80% των review που κάνει νιώθω οτι αυτοί που το παρουσιάζουν δεν έχουν στην κατοχή τους καν το προϊόν...άσε που αφιερώνουν 2 σελίδες μόνο(με μεγάλες φωτογραφίες!),λες και διαβάζουν τα χαρακτηριστικά απο το σάιτ της εταιρίας.....

αλλά και το 'μουσική' μου τη σπάει γιατι ωραιοποιεί τα προιόντα της ρόλαντ...άσχετο αλλά βρήκα ευκαιρία και τα είπα!

@mrpc:

το λάπτοπ δε βολεύει στην τουαλέτα,

περιοδικό=όλ τάϊμ κλάσικ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι το music pro που βγαίνει εδώ και κανα χρόνο είναι ότι καλύτερο υπάρχει εν ελλάδι σε περιοδικό φάση sound on sound. Είναι τριμηνιαίο και ακριβό αλλά ειλικρινά όταν το πήρα .. βαρέθηκα να διαβάζω από τα πυκνογραμμένα άρθρα ,τα reviews και το πιο σημαντικό.. τα ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΙΑΚΑ ΕΜΠΛΟΥΤΙΣΜΕΝΑ αρθρα..

Ρίξτε του μια ματια. Εγώ παίρνω πλέον μονο αυτό, το computer music greek (χειρότερο απο το music pro) και το sound on sound αλλά όχι πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παίρνω πλέον μονο αυτό, το computer music greek (χειρότερο απο το music pro) και το sound on sound αλλά όχι πάντα.

 

Το computer music το ψάχνω τουλάχιστον 4 μήνες. Βγαίνει κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τότε που έχει ανοίξει το θέμα... έχω αιώνες να αγοράσω περιοδικό :p Μόνο κανένα linux format που και που (άσχετο) :p

το λάπτοπ δε βολεύει στην τουαλέτα,

περιοδικό=όλ τάϊμ κλάσικ!

Εμένα με βολεύει μια χαρά... γράφω και κανένα php script άν κάτσω πολύ ώρα :p  :P :P :P ;D

www.pramnos.net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:pΕμένα με βολεύει μια χαρά... γράφω και κανένα php script άν κάτσω πολύ ώρα :p  :P :P :P ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Άσχετο τώρα είδα την ημερομηνία την αρχική....!!!!!απο τότε έτσι είναι τα πράγματα για το 'μουσική'!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου