Προς το περιεχόμενο

Shady Roots live recording @ 133 Studio


bluesbrain

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο φίλε μου.

Έχεις κάποια εξήγηση γιατί η κιθάρα σου μου ακούγεται πιο πολύ σαν tele παρά strat;

 

Δεν το έχω σκεφτεί αυτό, φαντάζομαι ο συνδυασμός κιθάρας-drive-ενισχυτή δημιουργεί το τελικό αποτέλεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τους προλαλιαρηδες.

Θα προτεινα επισης στον κιθαριστα της μπαντας να ριξει μια ματια σε αυτο Ρυθμική κιθάρα σε ηλεκτρικό σχήμα. in Μουσική & Μουσικοί - Page 1 of 1

Και μιας και πηρα θαρρος με τις ... προτασεις, θα προτεινα επισης στον κιθαριστα να ψαχτει με τις συχνοτητες (you know χερτζ κλπ) και στον ηχοληπτη να παιξει λιγο στη μιξη με το balance (left right) της κιθαρας.

Αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα ... βεβαιως βεβαιως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τους προλαλιαρηδες.

Θα προτεινα επισης στον κιθαριστα της μπαντας να ριξει μια ματια σε αυτο Ρυθμική κιθάρα σε ηλεκτρικό σχήμα. in Μουσική & Μουσικοί - Page 1 of 1

Και μιας και πηρα θαρρος με τις ... προτασεις, θα προτεινα επισης στον κιθαριστα να ψαχτει με τις συχνοτητες (you know χερτζ κλπ) και στον ηχοληπτη να παιξει λιγο στη μιξη με το balance (left right) της κιθαρας.

Αλλα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα ... βεβαιως βεβαιως.

 

Να σαι καλά Σπύρο για τα σχόλια και τις προτάσεις σου, τσέκαρα και το ποστ που παρέθεσες, γράφει ενδιαφέροντα πραγματα  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου