Προς το περιεχόμενο

Les Paul Studio από Thomann με αντικαταβολή (;)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

giea sas paidia,eimai kainourgios sto forum kai thelw na sas kanw kapoies erwthseis gia tis agores mesw internet sugekrimena apto thomann.de .loipon eimai aristeroxeiras kai auto opws tha gnwrizete einai anaphria sto thema euresh kitharas...exw psithei agria gia mia les paul studio pou eida sto thomann(1555euros) kai lew entaksei poso tha tis exei parapanw to bon studio tha tin parageilw apo kei...mpainw sto site kai blepw 2050euros...eleos...auto telika pou thelw na rwtisw einai pws ginetai akrivws i paragelia apo internet me antikatabolh an einai dinaton...euxaristo prokatabolika

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν προλάβει άλλος θα στο πω εγώ....

 

2.Γράφουμε ελληνικά με πεζούς χαρακτήρες.

Δεν θέλουμε να βλέπουμε μόνιμη χρήση κεφαλαίων, ή greeklish. Οι παρεκκλίσεις από μέλη που έχουν τεχνικά προβλήματα είναι δικαιολογημένες, ενώ οφείλουν να το υπενθυμίζουν ευγενικά στους υπόλοιπους ενώ εδώ http://www.hri.org/fonts/ μπορείτε να λύσετε το πρόβλημα σας

 

τώρα για την απορία σου φυσικά και θα το πάρεις από thomann αλλά για αντικαταβολή δεν ξέρω....γιατί δεν παίρνεις με κάρτα όμως; δεν θα υπάρξει κανένα πρόβλημα.... :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O thomann ΔΕΝ πουλαει με αντικαταβολή προς το παρόν.

Στείλε έμβασμα τραπέζης, κάτω από 10 ευρώ θα σου κοστίσει.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Χωρίς να ξέρω τι παίζει με το συγκεκριμένο κατάστημα καθώς λείπω από την ευρύτερη περιοχή της Αθήνας περίπου 20 χρόνια, δεν είναι και τόσο κακή σκέψη να επικοινωνήσεις και να ρωτήσεις τι τιμη σου κάνει στο μετρητοις, αναφέροντας έμμεσα ότι μπορείς να την παραγγείλεις με 1550, και ρωτώντας ποια είναι η διαφορά - τι παραπάνω προσφέρει από 30 μέρες money back και 3 χρόνια εγγύηση.

Και τιποτα να μην βγει για εσένα προσωπικά, βοηθάς να λειτουργήσει ο ανταγωνισμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να ξέρω τι παίζει με το συγκεκριμένο κατάστημα καθώς λείπω από την ευρύτερη περιοχή της Αθήνας περίπου 20 χρόνια' date=' δεν είναι και τόσο κακή σκέψη να επικοινωνήσεις και να ρωτήσεις τι τιμη σου κάνει στο μετρητοις, αναφέροντας έμμεσα ότι μπορείς να την παραγγείλεις με 1550, και ρωτώντας ποια είναι η διαφορά - τι παραπάνω προσφέρει από 30 μέρες money back και 3 χρόνια εγγύηση.

Και τιποτα να μην βγει για εσένα προσωπικά, βοηθάς να λειτουργήσει ο ανταγωνισμός.[/quote']

 

+1. Αν και δεν πιστεύω να καταφέρεις να σου ρίξουν την τιμή, τουλάχιστον θα τους βοηθήσεις να καταλάβουν καποια πράγματα. Σε όσους δεν είναι βόδια τουλάχιστον.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
+1. Αν και δεν πιστεύω να καταφέρεις να σου ρίξουν την τιμή' date=' τουλάχιστον θα τους βοηθήσεις να καταλάβουν καποια πράγματα. Σε όσους δεν είναι βόδια τουλάχιστον.[/quote']

 

Και δείχνεις ότι δεν είσαι κι εσύ βόδι.

Μπορείς να κρατάς αυτή την ταμπέλα. (Μου έδωσες έμπνευση Κώστα!!!)

novodi.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Κάποτε ήμουν κι εγώ ζώο, σαν κι εσάς. Αλλά δεν είμαι πια ζώο."

 

Βασίλης Λεβέντης

 

Πάρ'την από Thomann, εκτός αν σου την ρίξει τουλάχιστον στα 1700. Με Thomann κάνε ή μεταφορά από την τράπεζα (online αν μπορείς, είναι συνήθως πολύ πιο φθηνά) ή μέσω πιστωτικής, το έχουμε κάνει όλοι μας πολλές φορές και δεν υπήρξε ποτέ πρόβλημα ;) Τέλος θα σου φέρουν την κιθαρούλα σπίτι σου 3-4 εργάσιμες αφού φύγει από Thomann.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου