Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για τα HT πεταλακια της Blackstar


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε γνωμη για καποιο απ'τα HT-Dual, ΗΤ-Μetal (ή και για τα δυο!) gain πεταλακια της Blackstar? Απο αυτα που ακουω και διαβαζω το Metal εχει οτι εχει το Dual με την διαφορα υψηλοτερου ταβανιου στο gain, και ειναι παρα ελαχιστα πιο ακριβο. Αν πηρατε το ενα γιατι δεν πηρατε το αλλο? Ευχαριστω.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε γνωμη για καποιο απ'τα HT-Dual, ΗΤ-Μetal (ή και για τα δυο!) gain πεταλακια της Blackstar? Απο αυτα που ακουω και διαβαζω το Metal εχει οτι εχει το Dual με την διαφορα υψηλοτερου ταβανιου στο gain, και ειναι παρα ελαχιστα πιο ακριβο. Αν πηρατε το ενα γιατι δεν πηρατε το αλλο? Ευχαριστω.

 

είχα το HT DUAL - απαράδεκτο ........!!! το ανταλλαξα επι τοπου !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν σου αρεσε? Εισαι ο πρωτος που διαβαζω πως το μισησε.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι δεν σου αρεσε? Εισαι ο πρωτος που διαβαζω πως το μισησε.

 

Ακριβώς!

Θεωρώ ότι είναι εξαιρετικό πετάλι με μεγάλο εύρος gain.

Έχω το ht-drive και είμαι ικανοποιημένος από αυτό, σε ό,τι ενισχυτή το εχω χρησιμοποιήσει και ο μόνος λόγος, που σκέφτομαι να το δώσω, είναι η οικονομία χώρου και η χρήση επιπλέον τροφοδοτικου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια προτεινει κανεις το Tonebone Hot British? Το HT-Dual ειναι καλο για ρυθμικα αλλα για σολα εχει καπως δυνατα attack και μουντο ηχο, απο ολα τα βιντεο που εχω ακουσει. Ενω το Hot British πιο λαμπρο και ζωντανο ηχο.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου