Προς το περιεχόμενο

μετατροπη σε scalloped που η πως??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μετατροπη σε scalloped που η πως??

 

παιδες αν γνωριζετε καποιον που να σου μετατρεπει το μπρατσο σε σκαλλοπ και ποοσ παει περιπου γραψτε τιποτα...να στε καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα ενα μπρατσο το οποιο εχει μετατρεψει ο Βαγγελης ο Καγμάκης και μου φανηκε εξαιρετικη δουλεια, αλλα δεν εχω κ εμπειρα απο τετοια μπρατσα... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι ο Οικονομάκης http://www.enigmagt.gr θα το κάνει αυτό πάντως. Για το κόστος δε γνωρίζω καθόλου, δυστυχώς. Κάν'του ένα τηλ για να μάθεις και πες μας κι εμάς!

 

Σε βόλεψε η malmsteen ε? :wink:

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες αργότερα...

Επαναφέρω το ζήτημα, καθώς ψάχνω κι εγώ να πάρω το σκαλπ (χο χο) σε μια squier. Πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα που έδωσε ο φίλος Acanthor και το κόστος είναι 5 ευρώ το τάστο. Αν είναι maple, έχει χρέωση +40 ευρώ για το γυάλισμα. Αυτά έχω βρει μέχρι τώρα, αν κάποιος έχει βρει κάπου καλύτερα, ας μας το πει να τον προτιμήσουμε. (Τρελλό κόλλημα μ αυτό το scallop γμτ)

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαναφέρω το ζήτημα, καθώς ψάχνω κι εγώ να πάρω το σκαλπ (χο χο) σε μια squier. Πήρα τηλέφωνο στο κατάστημα που έδωσε ο φίλος Acanthor και το κόστος είναι 5 ευρώ το τάστο. Αν είναι maple, έχει χρέωση +40 ευρώ για το γυάλισμα. Αυτά έχω βρει μέχρι τώρα, αν κάποιος έχει βρει κάπου καλύτερα, ας μας το πει να τον προτιμήσουμε. (Τρελλό κόλλημα μ αυτό το scallop γμτ)

 

ελπιζω να εχεις strato με 21 ταστα! ;D

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδιά το έκανα μόνος μου σε μια yamaha ERG-121 χρησιμοποιώντας μόνο μια λίμα (χοντρή της φυλακής)

 

Φωτογραφίες του λαιμού και τις λίμας, αύριο που επιστρέφω Αθήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου