Προς το περιεχόμενο

Πεθαίνοντας στο φως του φεγγαριού


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κομμάτι το είχα ανεβάσει παλαιότερα εδώ στο Νόιζ, αλλά επειδή του άλλαξα τα φώτα στις αλλαγές..., είπα να το ξανανεβάσω. 

  Άλλα τύμπανα λοιπόν, άλλο μπάσο, κάποιες αλλαγές στις lead κιθάρες και φυσικά άλλη μίξη και μάστερινγκ.

 

Όποιος έχει την ευγενή καλοσύνη το ακούει και αν θέλει λέει και δυο τρία πραγματάκια για το όλον.... :)  Εκ των προτέρων ευχαριστώ!

  [soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Παρα πολυ καλο!! Και σολαρα στο τελος ειναι ολα τα λεφτα. Πολυ ταξιδιαρικο κομματι.

 

Εαν επρεπε να βρω οπωσδηποτε κατι που να μη μου αρεσει, θα ελεγα την δευτερη κιθαρα που μπαινει στο 0.18. Εχει παρομοιο ηχο με την πρωτη και το αποτελεσμα, ειδικα μεχρι να μπει η ηλεκτρικη, δε μου πολυκολλα. Κατι πιο καθαρο και κομπρεσαρισμενο ισως.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν επρεπε να βρω οπωσδηποτε κατι που να μη μου αρεσει, θα ελεγα την δευτερη κιθαρα που μπαινει στο 0.18. Εχει παρομοιο ηχο με την πρωτη και το αποτελεσμα, ειδικα μεχρι να μπει η ηλεκτρικη, δε μου πολυκολλα. Κατι πιο καθαρο και κομπρεσαρισμενο ισως.

  Και γιατί βρε Γιώργο πρέπει να βρεις κάτι οπωσδήποτε, που να μην σου αρέσει; :laugh: ;D ;D ;D...  Πέρα όμως απ'την πλάκα, εκεί στην αρχή το "μπέρδεμα" των ήχων απ'τις κιθάρες έγινε εν γνώσει μου. Πάντως λίγο περισσότερο κομπρεσάρισμα στην 2η κιθάρα όντως δεν θα της έκανε κακό ::) 

  Ευχαριστώ :)

         

καλό είναι Φώτη.

Ναι, έτσι λέω κι εγώ Δημήτρη.... :laugh: 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιγας.....

......και δωδεκαδάχτυλος :laugh: ;D
77.jpg

Το θυμομουν,ειδικα στην εισαγωγη.

Ελέφαντα! ;D πάντα μιλάμε για την μνήμη έτσι...; ::) :-X :laugh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

. Ωραιο κομματι , και κανα χαλι (πληκτρο) αμα εβαζες ισως το εκανες πιο ατμοσφαιρικο . Σα να διεκρινα επιρροη στο υφος απο metalica .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου