Προς το περιεχόμενο

Metalizer πετάλι


Ztelioz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σ'όλους. Γνωρίζει κανείς να μου προτείνει κανένα καλό metalizer πετάλι? Αν περιέχεται σε πεταλίερα ευχαρίστως να μάθω

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

John δεν μιλάω για distortion πετάλι. Βασικά δεν γνωρίζω καλά για να σου περιγράψω την λειτουργία του. Τώρα για το άλλο που ρώτησες σκέφτομαι μέχρι 100 ευρά (?).

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

John δεν μιλάω για distortion πετάλι. Βασικά δεν γνωρίζω καλά για να σου περιγράψω την λειτουργία του. Τώρα για το άλλο που ρώτησες σκέφτομαι μέχρι 100 ευρά (?).

 

Όταν λές metalizer => boss! Τώρα όσο αφορά την πεταλιέρα έχει 40 default εφέ αλλά μπορείς να την παραμετροποιήσεις και να την φέρεις στα μέτρα σου. Και τα 2 πάντως είναι στην τιμή που ανέφερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς κάτι σαν το Metalizer του Cubase?

Κάτι τέτοιο είχα υπόψη μου. Σαν πετάλι μάλλον απίθανο να υπάρχει, παρ'ολα αυτά αν υπάρχει κάτι σχετικό... :roll:

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοείς κάτι σαν το Metalizer του Cubase?

Κάτι τέτοιο είχα υπόψη μου. Σαν πετάλι μάλλον απίθανο να υπάρχει, παρ'ολα αυτά αν υπάρχει κάτι σχετικό... :roll:

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου