Προς το περιεχόμενο

Ύποπτο Μήνυμα απο αγοραστή N****s T*****s


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φρεσκος σημερινος αγοραστης(μαιμου)......

rolus marcus <m*********.com>

Προς Εγω............... Σήμερα στις 1:52 μ.μ.

Γεια σας πωλητή Ενδιαφέρομαι να αγοράσω αυτό το προϊόν από εσάς, Είναι αυτό το προϊόν ακόμα διαθέσιμο προς πώληση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 27
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Δεν έχει νόημα να ανεβάζουμε εδώ όποια διεύθυνση απο scammer έρχεται στα email μας.

 

Την κοίταξα την διεύθυνση και δεν υπάρχει στα μέλη μας. Δεν είναι απο το Noiz.

 

Νομίζω ξέρουμε πια να αποφεύγουμε τις κακοτοπιές απο τέτοια προφανή για απάτη email.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα , κ καλό φθινοπωρο σε ολους τους φιλους.

 

Δυστηχως έλαβα κ παλι ενα "spam"ακι στο μοναδικό email που έχω για χρηση στο noiz. Ενα κατεβατο απο προσφορές αυτή την φορά απο γνωστο " έμπορο - αντιπρόσωπο ". Λογικά θα το έχουν λαβει κ υπολοιποι χρήστες του noiz ,οποτε θα καταλάβουν τι γράφω.

 

ΟΚ δεν τρέχει κ τίποτα, απλως να θυμισω οτι η συγκεκριμένη email διευθυνση μου, δεν εμφανιζεται πουθενά απο την πλευρα μου. Μονο στο συστημα αγγελιων (formail).

 

Καλη συνέχεια, καλες μουσικες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αν θες προώθησε το μου σε παρακαλώ με π.μ. ή email.

Αυτό δεν είναι κάτι που έχεi ξανασυμβεί.

Βέβαια ο οποιοσδήποτε έχει τo δικαίωμα να γραφτεί στο Noiz αρκεί να μην κάνει κατάχρηση, όπως να σπαμάρει τα μέλη με προσφορές εν αγνοία της διαχείρισης.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Οσο δεν γνωρίζω σε τι αναφέρεται ο φίλος aspkd, δεν είμαι σε θέση να τον προστατέψω, ούτε να αποβάλω κακόβουλο χρήστη.

 

Υ.Γ. Δεν υπάρχει θέμα malware.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο δεν γνωρίζω σε τι αναφέρεται ο φίλος aspkd, δεν είμαι σε θέση να τον προστατέψω, ούτε να αποβάλω κακόβουλο χρήστη.

 

Υ.Γ. Δεν υπάρχει θέμα malware.

 

Malware στον σύστημα που συνδέεται o κάθε χρήστης εννοώ. Πιστέψτε με έχω δει πολλά λόγω εργασίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες προώθησε το μου σε παρακαλώ με π.μ. ή email.

Αυτό δεν είναι κάτι που έχεi ξανασυμβεί.

Βέβαια ο οποιοσδήποτε έχει τo δικαίωμα να γραφτεί στο Noiz αρκεί να μην κάνει κατάχρηση, όπως να σπαμάρει τα μέλη με προσφορές εν αγνοία της διαχείρισης.

 

Καλησπέρα Γιάννη, θα προσπαθήσω να σου στείλω screenshots του μηνύματος σε p.m. αλλιως το ίδιο το μήνυμα με προώθηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου