Προς το περιεχόμενο

νεο σολο youtube


NT Nick Trick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αμέ! Έχω και μεγάλο παράθυρο για περαιτέρω πείραγμα. Τύφλα να'χουν τα επαγγελματικά impulses.

 

Το καλύτερο short reverb είναι στο μπάνιο, και το καλύτερο long στον διάδρομο της πολυκατοικίας (από τρίτο όροφο και πάνω).

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο short reverb είναι στο μπάνιο, και το καλύτερο long στον διάδρομο της πολυκατοικίας (από τρίτο όροφο και πάνω).

 

Α δεν ξέρω, σε μονοκατοικία είμαι. Δίπλα στην λεμονιά στην πίσω αυλή έχει πολύ καλό reverb πάντως. Και σκιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μες στο ασανσερ που συναντιομαστε, που δεν κρατιομαστε, εχει ποιοτικοτατο reverb.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λιγο καιρο ανεβαζω κατωχηρωμενα κοματια στιχοι μουσικη κιθαρα φωνη, αυτο ειναι το επομενο βημα, για τους φανσ μου εδω στο νοιζ ;D

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε λιγο καιρο ανεβαζω κατωχηρωμενα κοματια στιχοι μουσικη κιθαρα φωνη, αυτο ειναι το επομενο βημα, για τους φανσ μου εδω στο νοιζ ;D

 

Βάλε κατωχηρωμενα σόλο

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως σας ειπα

σε λιγο καιρο ανεβαζω κατωχηρωμενα κοματια στιχοι μουσικη κιθαρα φωνη, αυτο ειναι το επομενο βημα, για τους φανσ μου εδω στο νοιζ ;D

τωρα μια αλλη ερωτηση θελω αν γινετε να με απαντησεστε ειληκρινα, πως κρινετε το παιξιμο μου καλο?μετριο?κτλ περιμενω

its rock n roll. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιμενω οποιος ειναι απο θεσ, θα παιξουμε 80σ βρωμικο χαρντ ροκ νιρβανα και πανκ ριφ και σολιδια

 

Λάστιχα θα σκάσουμε, λάμπες θα σπάσουμε? Λεμονάδα θα έχει?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build Space-based Weapons against Aliens and all of it is a lie..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπως σας ειπα τωρα μια αλλη ερωτηση θελω αν γινετε να με απαντησεστε ειληκρινα, πως κρινετε το παιξιμο μου καλο?μετριο?κτλ περιμενω

 

Όνειρο είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου