Προς το περιεχόμενο

Ζητείται επειγόντως support για 30/10 (Θεσ/νίκη)


ReCoC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρες σε όλους.

Όπως κάθε Δευτέρα, έτσι και στις 30/10 παίζω με την μπάντα μου (One Night Stand) στο Funkey (Θεσσαλονίκη) και ψάχνουμε επειγόντως support. Αν λοιπόν έχει κανείς καμια μπάντα με έτοιμο πρόγραμμα μιας ώρας και θέλει, μπορεί να παίξει μαζί μας τη δευτέρα στο funkey. Το ύφος του μαγαζιού (για όσους δε το ξέρουν) είναι alternative rock, pop rock ίσως και λίγο πιο εμπορική funk :wink: και γενικότερα ότι είναι εύηχο στους πολλούς. Δηλαδή όχι thrush, death κλπ.

 

Όποιος ενδιαφέρεται να μου στείλει πμ το συντομότερο plz...

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί έγινε βρε παιδιά? Δε υπάρχει κάποια μπάντα απο θεσσαλονίκη που να θέλει και να μπορεί να παίξει σήμερα?? ΚΑΙΓΟΜΑΣΤΕ ΛΕΜΕ!!! :roll:

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Φανκάς δεν έχει άλλες μπάντες να ρωτήσει;Η όλοι δεν μπορούν;

Δυστυχώς δεν έχει προς το παρόν. Ο Δημήτρης μου είπε οτι Νοέμβριο θα έχει αλλα προσωρινά δεν μπορεί κανένας απο τους γνωστούς του. Ο δε Φανκάς τα μασούσε. Τον ξέρεις καλύτερα απο εμένα! :wink:

Αν λοιπόν έχεις κάποια γνωστή σου μπάντα πες μου το συντομότερο. Για εσας δε το συζητάμε εκτός και αν σας κάνουμε εμείς support!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου είχα ήδη απαντήσει αν υπήρχε τέτοιο ενδεχόμενο :wink: Αν βρω κάτι θα σου πω :)

 

 

 

Υ.Γ Φανκάς = Δημήτρης :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται μόνοι μας θα παίξουμε σήμερα :(

 

Τέλος πάντων επειδή και την άλλη βδομάδα δε βλέπω να έχει βρέθει support αν κανείς ψήνεται ας επικοινωνήσει μαζί μου

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μεις μόνοι παίζουμε τις Τετάρτες..Αναμένεται το support..

Το ξέρω. Σας έχω δει. :D Αλλά εμείς (σε αντίθεση με εσάς) δεν έχουμε ακόμα πολύ μεγάλο πρόγραμμα με αποτέλεσμα, για να τραβήξει μέχρι την ώρα που θέλει αυτός η βραδιά, να επαναλαμβλανουμε κομμάτια. Πραγμα που δε μου αρέσει καθόλου. Τέλος πάντων ελπίζω σύντομα να βρεθεί κάτι...

 

Καλό μου live λοιπόν....

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ Φανκάς = Δημήτρης :wink:

A! ok!

Φανκάς = Δημήτρης

ΑρχιΦανκάς = Φανκοκράτωρ = Δώρης

 

Ναι δες το και έτσι :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου