Προς το περιεχόμενο

you ve lost that loving feeling


THEOD

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Πού είναι το τραγούδι οέο;

 

2. Δεν τα βάζεις όλα μαζί στο ίδιο θρεντ, να τα έχουμε μαζεμενα να τα χαιρόμαστε;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Πού είναι το τραγούδι οέο;

 

2. Δεν τα βάζεις όλα μαζί στο ίδιο θρεντ, να τα έχουμε μαζεμενα να τα χαιρόμαστε;

 

δε μπορω καπου κολαει το σύστημα μου και με το ζορι τα παίρνει μεμονωμένα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοι και πάλι,αν και προσωπικά δεν το ξέρω αυτό το τραγούδι.

Αν είναι να κάνω μια παρατήρηση αυτή θα ήταν να αναπτυχθει ακόμα περισσότερο το ορχηστικό μέρος,γιατί η φωνή τα καλύπτει λίγο παραπάνω-για τα δικά μου γούστα πάντα.

 

+1000 και για το μουσικό χώρο που επιλέξατε να κινηθείτε.Σίγουρα δεν πηγαίνετε στα εύκολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία διασκευή. Η μπάντα σούπερ όπως και στα υπόλοιπα. Εδώ όμως φαίνεται ότι ο τραγουδιστής δεν το έχει ακόμα πολύ. Υποθέτω ότι με μερικές πρόβες ακόμη θα το βρει.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίοι και πάλι,αν και προσωπικά δεν το ξέρω αυτό το τραγούδι.

http://www.youtube.com/watch?v=lhs3Rj71gpo

Συγχαρτήρια κατ αρχάς για τις επιλογές σας, ότι έχω ακούσει δείχνει ανθρώπους με γούστο.

Μπράβο για την προσέγγιση - λίγο η φωνή - έπρεπε να είναι πιο <<σταθερή>>.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηγες φιλε μου πολλες χιλιαδες χρονια πισω, ;D οταν ξεκιναγα την ...καριερα μου στα μεροκαματα του ..τρομου και ....αναγκαστηκα να παιξω με παιχταραδες μουσικους.

 

Ροκας και με την αναλογη παιδεια , δυσκολευτηκα παρα πολυ με την ....ξενοδοχιακη μουσικη,γιατι απαιτουσε και απαιτει, αριστη γνωση του οργανου και αρκετες εναλλαγες στο υφος και στο ρυθμο αν ηθελες να αποδωσεις σωστα αυτα που επαιζες.

 

Για καλη μου τυχη, ο κολλητος μου ( πιανιστας,αρμονιστας,ακορτεονιστας κ.λ.π) με εμπασε στα κολπα και επαιξα με μουσικους,που ακομη και σημερα ειναι στις ..επαλξεις και τους βλεπω σε καλα σχηματα στην τηλεοραση.

 

Που θελω να καταληξω;

Οτι λογω της τριβης μου τοτε,γνωρισα πολλα συγκροτημα του ειδους και ακουσα μπαντες και ...παιχτες, απιστευτους.

 

Για αυτο!

 

Θελετε πολυ δουλεια, για τα δικα μου τα αυτια, εισαστε σε καλο δρομο, σιγουρα,

η προσθηκη κιθαρας  θα δωσει αλλον αερα και ..ογκο σε αυτα που παιζεται.

 

Με συμπαθεια.Καλη συνεχεια.

 

 

 

 

Υγ.Παιζαμε στο Μαλεμε,στο ξενοδοχειο για επτα μηνες περιπου.Ωραια χρονια.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πηγες φιλε μου πολλες χιλιαδες χρονια πισω, ;D οταν ξεκιναγα την ...καριερα μου στα μεροκαματα του ..τρομου και ....αναγκαστηκα να παιξω με παιχταραδες μουσικους.

 

Ροκας και με την αναλογη παιδεια , δυσκολευτηκα παρα πολυ με την ....ξενοδοχιακη μουσικη,γιατι απαιτουσε και απαιτει, αριστη γνωση του οργανου και αρκετες εναλλαγες στο υφος και στο ρυθμο αν ηθελες να αποδωσεις σωστα αυτα που επαιζες.

 

Για καλη μου τυχη, ο κολλητος μου ( πιανιστας,αρμονιστας,ακορτεονιστας κ.λ.π) με εμπασε στα κολπα και επαιξα με μουσικους,που ακομη και σημερα ειναι στις ..επαλξεις και τους βλεπω σε καλα σχηματα στην τηλεοραση.

 

Που θελω να καταληξω;

Οτι λογω της τριβης μου τοτε,γνωρισα πολλα συγκροτημα του ειδους και ακουσα μπαντες και ...παιχτες, απιστευτους.

 

Για αυτο!

 

Θελετε πολυ δουλεια, για τα δικα μου τα αυτια, εισαστε σε καλο δρομο, σιγουρα,

η προσθηκη κιθαρας  θα δωσει αλλον αερα και ..ογκο σε αυτα που παιζεται.

 

Με συμπαθεια.Καλη συνεχεια.

 

 

 

 

Υγ.Παιζαμε στο Μαλεμε,στο ξενοδοχειο για επτα μηνες περιπου.Ωραια χρονια.

Εχεις απολυτο δικιο φιλε μου

χωρις δουλια δε γινεται τιποτα

ευχαριστώ πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία διασκευή. Η μπάντα σούπερ όπως και στα υπόλοιπα. Εδώ όμως φαίνεται ότι ο τραγουδιστής δεν το έχει ακόμα πολύ. Υποθέτω ότι με μερικές πρόβες ακόμη θα το βρει.

+1

Δεν ταίριαζε ο χαρακτήρας της φωνής σ αυτό. Όλη η εκτέλεση δεν μου άρεσε από μέρος φωνής.

 

Πάντως πολλά μπράβο για την επιλογή :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου