Προς το περιεχόμενο

Ημιθεος μπασος


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθησα να παω οσο πιο σοβαρα χαμηλα, σε αυτο το τραγουδι αποστασης, για σοβαρη αγαπη.  ;D

 

Enjoy.

gone.mp3

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

άποψη δεν έχω...  σόρυ... μια ταπεινή φιλική συμβουλή μόνο...

γιατί δεν ασχολείσαι απ ευθείας με τον ΘΕΟ να ευτυχήσομεν όλοι?... :)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι άποψη, τα είπες όλα μόνος σου στον τίτλο "Ημίθεος μπάσος" και μετα σιδέρωσες το κομματι. Ψέκασες, σκούπισες, τέλειωσες.

 

Αυτό που έχω να σου παρατηρήσω είναι πως το ψωμί για σένα είναι στις ψηλές, εκεί είναι η καριέρα σου, εκεί θα λάμψεις πραγματικά. Γιαυτό σου πρότεινα το She's Gone και με το που το πεις όλοι Gone θα είμαστε, θα έχουμε λιποθυμίες/κρίσεις/παραλυσίες κτλ. να μου το θυμηθείς.

 

Μπορείς να κάνεις μεγάλη ζημιά αν το θες, η κραυγή στο Here i go again... τι να πω... έχω να ακούσω τέτοιο πράγμα από την τελευταία φορά που είδα ταινία με λυκάνθρωπο. Το δε slide στο Still loving you μέβγαλε knock out για κάνα 2ωρο δε μπορούσα να συνέλθω. Είσαι γεννημένος για μεγάλα πράγματα. ΤΕΛΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τραγουδάς στο μπάνιο σου, ηχογράφησε εκεί την άλλη φορά.

 

Με το νερό να τρέχει όμως.

 

Κατά προτίμηση πάνω στο PC.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ηχογραφω μπανιο αλλα οποτε εχει τυχει να μιλησω τηλεφωνο ακουγομαι σαν τον Optimus Prime.  ;D

 

Stoyo, ποιο slide?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου