Προς το περιεχόμενο

Αυτοσχεδιασμός Εδεσσαϊκός


manosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σημερινός αυτοσχεδιασμός. Στην αρχή κοιτάξτε εμείς θέλαμε για να γίνει το παιχνίδι. Διότι είδαμε το θεματάκι του Νικόλα και είπαμε να κάνουμε καμιά παραλλαγή 1Χ2, αλλά ανοίξαμε το PC και αυτό έκανε τα δικά του, και αφού το φτιάξαμε είπαμε δεν παίζουμε απλά κάτι μέχρι να ψηθεί το φαΐ στο φούρνο, αλλά γουστάραμε και πατήσαμε το rec και το φαΐ κόντεψε να καεί. Και μετά ήταν πολύ βαρύ το αποτέλεσμα με τα strings και το φτιάξαμε για τσέμπαλο με λίγο πείραγμα, και μετά είπαμε δεν το βάζουμε στο νόιζ αφού για εκεί ξεκινήσαμε, άσχετα αν πήγαμε αλλού, και να γίνει το παιχνίδι όπως ορίσει η ΕΠΑΕ, αυτό ακριβώς τίποτα άλλο.  ;D ;D ;D

Cembalo.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω από τσέμπαλα , λίγο κομπρέσα βγάζει στο πιτσί μου.

 

Πρέπει να καταθέσω όμως τα σέβη μου στον autodesigner ( αυτοσχεδιαστή )  Thomas Maccio.  :)  :)  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου σε ευχαριστώ, γιατί όπως είπε και ο ΝΕΟΣ παράγοντας του Εδεσσαϊκού, κάθε, κάθε, κάθε αγρότης και κάθε πολίτης πρέπει να ασχοληθεί να σηκώνεται επτά, επτάμιση η ώρα, να πίνει, να καθαρίζει και να κάνει καμιά κουλτούρα καλύτερη. Καθήκον μου λοιπόν η δύναμη να σκάει καλύτερη της διαφορετικότητας, διότι όντως το τσέμπαλο δεν έχει δυναμικές λόγω κατασκευής, οπότε χρειάζεται μεγαλύτερη διαφημιστικότητα για να μετράει ως αστρονούμερο, χώρια που δεν έχει και sustain οπότε πρέπει να παίζεις σαν αρρωστής.  ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου