Προς το περιεχόμενο

BOSS DD-7 βράχηκε , τί να κάνω;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγνωμη αν ειναι λαθος μερος για ποστ, και ευχαριστω για το χρονο σας.

 

Το DD-7 της boss, δε λειτουργει  , επειδη βραχηκε, ειναι πια στεγνο και  ειναι εκτος εγγυησης .

 

Τι το κανω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αποσυναρμολόγησε το και κανε του ηλιοθεραπεία.οι μέρες δεν ειναι ιδιάιτερα ζεστές αλλά προτείνω να το αφήσεις κάτω απο τον ηλιο ,και κάθε μια ωρα έλεγχε για υπρθέρμανση ειδικά τα σκούρα μέρη του

 

Ούτως ή άλλως ,η ζημιά έχει ήδη γίνει δεν έχεις να χάσεις κάτι.Δε θα μου φανεί καθόλου απίθανο αν ξααναλειτουργήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος τρόπος να στεγνώσεις ένα ηλεκτρονικό αντικείμενο είναι να το αφήσεις 1-2 μερες μέσα σε ένα μπωλ με ρύζι!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος τρόπος να στεγνώσεις ένα ηλεκτρονικό αντικείμενο είναι να το αφήσεις 1-2 μερες μέσα σε ένα μπωλ με ρύζι!

 

το ρύζι, αργά, τη νύχτα, θα προσελκύσει Κινέζους, οι οποίοι και θα επισκευάσουν το πεταλάκι σου

 

σόρι για το microtrolling  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να το αφήσεις 1-2 μερες μέσα σε ένα μπωλ με ρύζι!

:o :o :o :o

 

Είσαι πολύ προχώ.

Μαρινάρεις και το ρύζι! 8)

Γίνεται και με άλλα πετάλια ή μόνο με delay?

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καλύτερος τρόπος να στεγνώσεις ένα ηλεκτρονικό αντικείμενο είναι να το αφήσεις 1-2 μερες μέσα σε ένα μπωλ με ρύζι!

 

Γίνεται και με άλλα πετάλια ή μόνο με delay?

 

πέρα από την πλάκα, έχω διαβάσει κάτι παρόμοιο σε φόρουμ σχετικό με κινητά και έχει να κάνει με την ιδιότητα του ρυζιού να "δεσμεύει" την υγρασία.

 

 

 

:)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα από την πλάκα, έχω διαβάσει κάτι παρόμοιο σε φόρουμ σχετικό με κινητά και έχει να κάνει με την ιδιότητα του ρυζιού να "δεσμεύει" την υγρασία.

 

 

 

:)

 

 

Καπου ειχα διαβασει και γω οτι αυτό δεν ισχύει, ενώ φαίνεται λογικό το ρύζι δεσμεύει πολύ μικρό μέρος της υγρασιας..

 

Γενικα αστο να στεγνώσει μερικές μέρες, καμια βδομαδα και βλέπεις.

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αλλάχτηκε ο τίτλος, γιατί , όσο "πιασάρικος" και αν ήταν ο αρχικός, ήταν misleading .

 

To "BOSS DD-7 χόρεψε στη βροχή", όταν το διάβασα (και πιθανολογώ και άλλοι) μου έδωσε την εντύπωση ότι πρόκειται για clip,.

 

Επειδή όμως πρόκειται για τεχνικό πρόβλημα , και δόθηκαν τεχνικές απαντήσεις, καλό θα ήταν ο τίτλος (για μελλοντικές αναζητήσεις) να μην είναι "παραπλανητικός".

 

Συνεχίζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό με το ρύζι το έχω διαβάσει και εγώ.

υποτίθεται ότι το ρύζι απορροφά την υγρασία.

 

αλλά δεν μου έτυχε.

σε άλλες περιπτώσεις ήμουν υπομονετικός και άφησα να στεγνώσει μόνο του ή με βοήθεια από πιστολάκι κλπ.

Όμως εφ όσον δεν δόθηκε ρεύμα ενώ ήταν βρεμμένο.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου