Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρική κιθάρα Θεσσαλονίκη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, ειμαι 27χρονων και τώρα που πλέον έχω ξεμπερδεψει με στρατό και πτυχίο σχολής, λέω να ασχοληθώ σοβαρά με την μουσική και συγκεκριμένα με την ηλεκτρική κιθάρα. Κάνοντας μια έρευνα παρατήρησα πως το πτυχίο δεν είναι αναγνωρισμένο και πως υφίσταται μόνο και μόνο ως ένδειξη γνώσης για διδασκαλία. Επίσης διάβασα και για το rgt. Οι ερωτήσεις μου είναι οι εξής: υπάρχει κάποιο ωδείο που πιστεύετε ξεχωρίζει όσων αφορά τη διδασκαλία στο συγκεκριμένο όργανο; Πέραν αυτού υπάρχει κάποιο που να διδάσκει την ύλη για το rgt? Να προσθέσω πως όσων αφορά τα θεωρητικά έχω πτυχίο ειδικού αρμονίας το οποίο όμως έχει μια δεκαετία σχεδόν και δεν θυμάμαι σχεδόν τίποτα πια. Οποιαδήποτε πληροφορία είναι ευπρόσδεκτη. Είμαι ανάμεσα στο σύγχρονο ωδείο στο Βορείου Ελλάδος αλλά και του Νάκα το οποίο βέβαια δεν βολεύει ιδιαίτερα λόγω απόστασης.ευχαριστω πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάφορες πληροφορίες που ίσως δεν ειπώθηκαν: όλα τα χρόνια που πέρασαν ασχολούμαι με την ηλεκτρική όμως μόνο σαν τζαμαρισμα. Δεν μελετούσα ποτέ. Έχω μια αξιοπρεπή κιθάρα ενισχυτή και μετά κόπων και βασάνων μια αξιοπρεπή πεταλιερα επίσης. Δεν είμαι αρχάριος καθώς παίζω με λούπες και γράφω δικές μ μουσικές. Αυτό π θέλω να κάνω είναι να γίνω καλύτερος τεχνικά και να αποκτήσω και κάποιον τίτλο γτ με ενδιαφέρει η διδασκαλία. Τέλος, το ανέφερα στο τίτλο αλλά το λέω και δω. Η περιοχή είναι η Θεσσαλονίκη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου