Προς το περιεχόμενο

Εγκατάσταση Nuedo 3 σε S.P.2


geohomo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους και καλό χειμώνα -έχω πολύ καιρό να γράψω...

Είναι η πρώτη φορά που προσπαθώ να εγκαταστήσω Nuedo 3 σε Windows XP με SP2. Γνωρίζει κανείς εάν υπαρχει κάποιο πρόβλημα με αυτό? Στο 85% της εγκατάστασης μου λεει ότι το rigid.exe χρησιμοποιείται απο κάποιο άλλο χρήστη ή πρόγραμμα. Για το όνομα του αρχείου δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά ειναι κάτι τέτοιο. Έχει κανείς ιδέα τι γίνεται?εννοειται οτι μετά απο αυτό, δεν μπορώ να έχω Nuedo...HELP :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου εγώ έχω εγκαταστήσει το Nuendo 3 σε Win me SP2 και δεν έχω κανένα απολύτως προβλημα...Οπώτε κατι θα φταίει με το σύστημα σου...

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ιδιο cd εχω εγκαταστησει το προγραμμα πολλες φορες. Ειναι Η2Ο. Μαλλον εχω προβλημα με τα ΧΡ μου. Ευχαριστω παντως... Εαν υπαρχει καποιος που εχει βιωσει κατι παρομοιο, μπορει να το πει... Παω για φορματ μαλλον... :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε geohomo υπάρχουν δύο θέματα:

 

α) Ότι δεν μας έχεις πει πραγματικά ποιο είναι το πρόβλημα που αντιμετωπίζεις. Ακόμη και για το όνομα του αρχείου που κτυπάει δεν είσαι βέβαιος οπότε δεν έχουμε αρκετά στοιχεία ώστε να σε βοηθήσουμε.

 

β) Ότι αναφέρεσαι σε μία παράνομη έκδοση του προγράμματος και αυτή η τακτική αποθαρρύνεται σε αυτό το φόρουμ, τόσο για νομικούς λόγους, όσο και γιατί κάποιοι έχουν βαρεθεί να ταλαιπωρούνται με τέτοια πράγματα όπως τώρα ταλαιπωρείσαι εσύ.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα... Νομιζα οτι δεν είμαι ο μόνος... Πέρα από αυτό, δεν μίλησα ποτέ για παράνομη έκδοση, οπότε νομικο ζήτημα δεν υφίσταται. Τέλος, θα ήθελα να αναφέρω ότι δεν θεωρώ παράνομο να θέλει κάποιος να κάνει κάτι σωστά, για τον εαυτό του, δίχως κέρδη. Παράνομο ειναι να πρέπει αυτός ο άνθρωπος να πληρώσει ένα σκασμό λεφτά, για το βασικό μονο του θέματος -αφού αυτό το λογισμικό είναι απλά η αρχή...

Κατα τ'άλλα, να πω οτι δεν μπηκα σε λεπτομερειες, γιατι η ερώτηση, ουσιαστικά, ήταν εάν έχει στήσει κάποιος το συγκεκριμένο λογισμικο στα ΧΡ με SP2. Τα υπόλοιπα ήταν απλά σε περίπτωση που είχε κάποιος ακριβώς το ίδιο προβλημα, οπότε και θα καταλαβαινε περι τίνος πρόκειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Καλα... Νομιζα οτι δεν είμαι ο μόνος... Πέρα από αυτό' date=' δεν μίλησα ποτέ για παράνομη έκδοση, οπότε νομικο ζήτημα δεν υφίσταται.[/quote']

 

Το Η2ο δεν ειναι της steinberg :)

χι greeklish, στο forum του NOIZ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το Η2ο δεν ειναι της steinberg :)

 

Χα χα! :) Πραγματικά είναι πια για γέλια, όπως λέει και ο φίλος ''nitako'', εκεί που έχει πάει η κατάσταση. Αν και έχει ξαναθιχτεί το ίδιο θέμα. Θυμάμαι σε κάποιο forum που κάποιος έψαχνε να βρει ποιος φέρνει στην Ελλάδα τα προϊόντα Steinberg και κάποιος ειδήμων του απάντησε η αντιπροσωπεία είναι η H2O αλλά δεν ξέρει αν αντιπροσωπεύεται στην Ελλάδα. Μάλιστα το γέλιο ήταν μεγάλο γιατί απάντησαν και άλλοι ''ειδήμονες'' με κάτι άλλα απίθανα ονόματα από εταιρίες παράνομου κρακαρισμένου λογισμικού και σκίζαν τα ιμάτια τους ότι αυτές ήταν οι νόμιμες αντιπροσωπείες.

Στο τέλος μαλώσανε!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου