Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες και ενισχυτές on the G.A.S. list...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Το μεγάλο μου απωθημένο ήταν, είναι (και θα είναι, με τις τιμές που πάνε :'( ) τα Ric.

 

rickenbacker-4003.jpg?45e3eb

 

Τα είχα και εγώ απωθημένο, μέχρι που άρχισα να σκέφτομαι ότι πρέπει να το ικανοποιήσω και ξεκίνησα το... "φλερτ" μαζί τους.

 

Εκεί χάλασε ο γάμος: Πολλά τα κιλά, δύσκολο όργανο να το βάλεις επάνω σου, πολλές γωνίες στο σώμα, μπράτσο όχι του γούστου μου, με έμπλεκε το horse shoe... δράμα η κατάσταση.  ;D

 

Θέλουν αρετή και τόλμη τα Rick  ;)

 

 

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τα είχα και εγώ απωθημένο, μέχρι που άρχισα να σκέφτομαι ότι πρέπει να το ικανοποιήσω και ξεκίνησα το... "φλερτ" μαζί τους.

 

Εκεί χάλασε ο γάμος: Πολλά τα κιλά, δύσκολο όργανο να το βάλεις επάνω σου, πολλές γωνίες στο σώμα, μπράτσο όχι του γούστου μου, με έμπλεκε το horse shoe... δράμα η κατάσταση.  ;D

 

Θέλουν αρετή και τόλμη τα Rick  ;)

 

ναι θα ήθελα ένα, για να παίξω μια φορά το Roundabout ή το Siberian Khatru να μου φύγει τ απωθημένο....και μετά να το δώσω πίσω.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα και εγώ απωθημένο, μέχρι που άρχισα να σκέφτομαι ότι πρέπει να το ικανοποιήσω και ξεκίνησα το... "φλερτ" μαζί τους.

 

Εκεί χάλασε ο γάμος: Πολλά τα κιλά, δύσκολο όργανο να το βάλεις επάνω σου, πολλές γωνίες στο σώμα, μπράτσο όχι του γούστου μου, με έμπλεκε το horse shoe... δράμα η κατάσταση.  ;D

 

Θέλουν αρετή και τόλμη τα Rick  ;)

 

Δεν είναι ότι βολικότερο το μπράτσο όντως αλλά δεν με χάλασε κιόλας είναι η αλήθεια. Κατά τ'άλλα δεν είχα κανένα θέμα, θα επιμείνω πως κάποια στιγμή, αν όλα πάνε καλά, ίσως καταφέρω και πάρω μια κινέζικη κόπια τους.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lpst60tsech1_b.jpg

  Πρόκειται για μια ταπεινή Gibson Les Paul studio που μόνο σε φωτό και βίντεο την έχω δει και ακούσει, αλλά αυτό το μαύρο ματ της, οι κρεμ P90', η δίχως φρου φρου και αρώματα εμφανισή της κάτι μου έχει κάνει.....! 

  Άρχισα και την βλέπω στον ύπνο μου, την σκέφτομαι πολλές φορές μέσα στην μέρα....και να πω ότι είναι όμορφη ή διαφορετική...; μπααα :P.  Αλλά, για μένα, έχει μια ανεξήγητη κρυφή γοητεία.......Ίσως γερνάω...... :-X       

  http://www.gibson.com/Products/Electric-Guitars/2016/USA/Les-Paul-60s-Tribute.aspx#LPST60TSECH1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

lpst60tsech1_b.jpg

  Πρόκειται για μια ταπεινή Gibson Les Paul studio που μόνο σε φωτό και βίντεο την έχω δει και ακούσει, αλλά αυτό το μαύρο ματ της, οι κρεμ P90', η δίχως φρου φρου και αρώματα εμφανισή της κάτι μου έχει κάνει.....! 

  Άρχισα και την βλέπω στον ύπνο μου, την σκέφτομαι πολλές φορές μέσα στην μέρα....και να πω ότι είναι όμορφη ή διαφορετική...; μπααα :P.  Αλλά, για μένα, έχει μια ανεξήγητη κρυφή γοητεία.......Ίσως γερνάω...... :-X       

 

Επειδή τυχαίνει να την έχω, στην προτείνω.

Είναι μια πολύ ελαφριά , ευκολόπαικτη, όμορφη κιθάρα.

Εξαιρετική τιμη κιόλας, όταν την πήρα το 2011.

Δεν νομίζω να βγαίνει ακόμ,α, αλλά σίγουρα θα τη βρεις used.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τυχαίνει να την έχω, στην προτείνω.

Είναι μια πολύ ελαφριά , ευκολόπαικτη, όμορφη κιθάρα.

Εξαιρετική τιμη κιόλας, όταν την πήρα το 2011.

Δεν νομίζω να βγαίνει ακόμ,α, αλλά σίγουρα θα τη βρεις used.

  Εσύ κάποτε, φανταστικέ νομικέ μας :D..., εάν θυμάμαι καλά πουλούσες τις κιθάρες σου.... ::) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

  Εσύ κάποτε, φανταστικέ νομικέ μας :D..., εάν θυμάμαι καλά πουλούσες τις κιθάρες σου.... ::) ;D

 

Την έχω παίξει (την κιθάρα ε ) εγώ και ο Stavros Papadopoulos....και έχει πάρει ΥΠΕΡΑΞΙΑ., Δεν σε συμφέρει να αγοράσεις από εμένα.

 

Ψάξε b-stock από Θωμά  ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου