Προς το περιεχόμενο

Θόρυβος από τους ενισχυτές των μόνιτορ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

Είναι λογικό να υπάρχει θόρυβος λίγος μεν ενοχλητικός σε ήσυχο περιβαλλον από τους ενισχυτές στα μόνιτορ?(mackie mr8).Φντάζομαι ότι το θέμα είναι ηλεκτρικό γιατί είναι συνδεδεμένα σε κάτι πολύμπριζα δεκαετίας χωρίς καμοιά προστασία/σταθεροποιητη μαζί με κονσόλα υπολογιστή synths και άλλα :oΣκεφτόμουν να πάρω κάποιο από τα προιόντα της furman για να συνδέσω και όλο τον εξοπλισμό εκεί.Θα βοηθήσει την κατάσταση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου γεια σου. Αυτό που είχα πει και σε ενα αλλο post μιας και ειχα και γω ενα τετοιο πρόβλημα, βγάλε την οθόνη και τον υπολογιστή απο το ίδιο πολύπριζο και βάλτα σε μια ανεξάρτητη γραμμή ρεύματος. Θα ψάξω να βρώ το θέμα που είχα ανοίξει πρίνα απο καιρό και θα σου το ποστάρω να δείς και τις απαντήσεις που μου είχαν δόσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά μπορείς μήπως να μου εξηγήσεις τι ακριβώς λειτουργία έχουν?Υπάρχουν μοντέλα απο 90-100 μεχρι 1200 ευρώ χωρίς να βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά στα χαρακτηριστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν μοντέλα απο 90-100 μεχρι 1200 ευρώ χωρίς να βλέπω κάποια ουσιαστική διαφορά στα χαρακτηριστικά.

 

Μήπως να ξανατσέκαρεις τα χαρακτηριστικά τους;

 

Μιλάς για προϊόντα ίδιας κατηγορίας η μπλέκεις πολύμπριζα με power conditioners;  ???

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποια έχουν ενα ενσωματομένο σταθεροποιητή ρεύματος... στην συγκεκριμένη περίπτωση είναι ότι κάποια σου παρέχουν μεγαλύτερη προστασία. Δεν είμαι 100% σίγουρος αλλά έτσι νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου