Προς το περιεχόμενο

Is this love solo cover


Κουφη Λεοπαρδαλη

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η πλακα ειναι εχω πιο ανεπτυγμενη φωνη απο χερια, ενας μου ειπε "τα χερια σου ειναι σαν να μην εχεις δουλεψει ποτε"... ενω εχω στις πλατες σερβιτορος, συντηρητης εργων τεχνης, λαντζιερης, beach boy και αγροτης, ενω απ'το φροντιστηριο της αδερφης μου με πηραν τηλεφωνο και με ρωτησε αν ειμαι ο πατερας της. Απλα παιζω 13 χρονια, ψιλοτραγουδαω ουτε 2, εμ λογικο να κανω κατι στο πρωτο και για τα μπαζα στο δευτερο.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πλακα ειναι εχω πιο ανεπτυγμενη φωνη απο χερια, ενας μου ειπε "τα χερια σου ειναι σαν να μην εχεις δουλεψει ποτε"... ενω εχω στις πλατες σερβιτορος, συντηρητης εργων τεχνης, λαντζιερης, beach boy και αγροτης, ενω απ'το φροντιστηριο της αδερφης μου με πηραν τηλεφωνο και με ρωτησε αν ειμαι ο πατερας της. Απλα παιζω 13 χρονια, ψιλοτραγουδαω ουτε 2, εμ λογικο να κανω κατι στο πρωτο και για τα μπαζα στο δευτερο.

 

Παίζω κιθάρα στο ίδιο επίπεδο που τραγουδάς πάντως. Έχουμε δρόμο πολύ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οριστε Κωστα, με το μικροφωνο του κινητου (καλυτερο απο αυτο που εχω απ'τα Lidl) και το ενιωθα. Θες να κρεμαστεις παλι ή να πονταρεις στην βελτιωση στο μελλον?  :)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Οριστε Κωστα, με το μικροφωνο του κινητου (καλυτερο απο αυτο που εχω απ'τα Lidl) και το ενιωθα. Θες να κρεμαστεις παλι ή να πονταρεις στην βελτιωση στο μελλον?  :)

 

θελω να κανω εγώ ενα cover τώρα, το σκέφτομαι συνέχεια, αλλά συνηθως οταν κανω, δεν κανω karaoke, γράφω και τη μουσική.

Θα το κάνω πάντως να μετρηθούμε χαχαχαχαχχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εδώ ένα tapping σόλο με trippy video.  O0

 

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου