Προς το περιεχόμενο

Ας μιλήσουμε για αυτοκίνητα


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρέφετε συμπάθεια για κάποιο συγκεκριμμένο μοντέλο ή κατασκευαστή; Τι οδηγείτε; Σας εμπέει το "ηλεκτρικό" μέλλον ή είστε φαν του κινητήρα εσωτερικής καύσης;

 

Αυτά και ο,τι άλλο θέλετε σχετικά με την αυτοκίνηση εδώ.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

εγω θα σας προτείνω , για όσους αρέσει η ταχύτητα, να δείτε αυτό !

 

 

εντάξει μου αρέσουν υπερβολικά τα οχήματα, και η ταχύτητα επίσης, αλλά αυτός ο mcrae τι έπαιρνε για πρωινό ρε παιδί μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγαω προς το παρων ενα Citroen Xsara '98 των γονιων. :P

Η εσωτερικη καυση τι να λεμε, εχει αλλη γλυκα. Αλλα τα υβριδικα πλεον αρχιζουν να επιβαλλονται για να εχουν και τα παιδια μας πλανητη να οδηγανε πανω του.

 

Dream car:

0712_01z+2009_chevrolet_corvette_ZR1+front_three_quarter_view.jpg

 

ή αυτη εστω ;D

1969_Corvette_Stingray.jpg

 

Επισης, τσεκαρετε και αλλα βιντεακια του εν λογω κυριου (αυτο ειναι το αγαπημενο μου λογω αυτοκινητου) ;)

Ken Block - Gymkhana Testing & Practice

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγω smart, ειμαι απιστευτα ευτυχισμενος γιατι εκει που εχει παει η βενζινη και τα εισητηρια στα ΜΜΜ δεν θα πηγαινα πουθενα! !

:P

 

Το επομενο μου θα ειναι αυτοματο και παλι, δεν ξερω εαν θα ειναι εσωτερικης καυσης ή ηλεκτρικο αλλα ως τοτε ελπιζω να καιει νερο.

8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρωστος με τα αυτοκινητα απο τα γενοφάσκια μου... ;D

Συμμετοχες σε αγωνες (σε ερασιτεχνικό επίπεδο) sprint-αναβασεις με 106 Rallye Group N...

Μεγαλώσαμε, παντρευτήκαμε και ηρεμήσαμε (κάπως... ;) :D)

Απο το 2006 οδηγω Golf GTi V και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος! Το θέμα κατανάλωσης δεν με απασχολεί ιδιαίτερα λόγω των μικρών σχετικά αποστάσεων (ενα ακόμα καλό της επαρχίας.. :D :D)...

Με ψηνει τωρα τελευταία όμως και γλυκοκοιτάζω κάποιο μεγαλύτερο (σε χώρους και κινητήρα) Diesel, οχι τόσο για οικονομία όσο για τη ροπή... ;) ;) ;D ;D

Οταν ο καιρός το επιτρέπει, scooteraki κάργα!!

P.S.: Το παραπάνω βίντεο με τον Βάτανεν το εβλεπα 3 φορές τη μέρα για 2-3 χρονια, σεμινάριο cojones... ;) :) :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω οδηγαω (τροπος του λεγειν δηλ!) ενα fiat stilo αλλα επειδη η δουλεια μου ειναι κοντα και επειδη εχω και ποδηλατο, ζητημα να κανω 2000χλμ το χρονο.

αφηστε που οταν το παιρνω το αμαξι κανω 50 μετρα και μαλωνω με 10 μ@λ@κες και φοβαμαι οτι θα τρακαρω.τελικα διαπιστωνω οτι οσο πιο πολυ οδηγεις ποδηλατο τοσο περισσοτερο φοβασαι να παρεις το αυτοκινητο (καλο αυτο!).και με τη βενζινη σε τετοια υψη το ποδηλατο ειναι το καλυτερο.

βεβαια η κ@υλα μου ηταν και ισως παραμενει στο πισω μερος του μυαλου μου το mazda mx5!!! :'(

41260687.jpg

mazda-mx5-rc-1.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οδηγώ ένα μαύρο mps από τότε που η βενζίνη είχε 0,75/lt  :-\

 

Mazda 6

 

 

Η καρδιά μου όμως είναι δοσμένη αλλού .....

 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρρωστος με τα αυτοκινητα απο τα γενοφάσκια μου... ;D

Μεγαλώσαμε, παντρευτήκαμε και ηρεμήσαμε (κάπως... ;) :D)

Απο το 2006 οδηγω Golf GTi V και ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος! Το θέμα κατανάλωσης δεν με απασχολεί ιδιαίτερα λόγω των μικρών σχετικά αποστάσεων (ενα ακόμα καλό της επαρχίας.. :D :D)...

Με ψηνει τωρα τελευταία όμως και γλυκοκοιτάζω κάποιο μεγαλύτερο (σε χώρους και κινητήρα) Diesel, οχι τόσο για οικονομία όσο για τη ροπή... ;) ;) ;D ;D

 

Σου προτείνω αυτό  ;D Audi A6 Allroad 3.0 TDI  8)

      audi_a6_allroad_3_0_tdi_quattro_car_3-t2.jpg

για τα παιδιά και την πεθερά  ,για τα κιθαριστικά, για την επαρχία ,για ροπηηηηηηη , ε και να μην φύγεις  και απο το group

 

Είναι όμως λίiiiγο ακριβό   ;D

rust never sleeps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου