Προς το περιεχόμενο

αναζητηση gibson fender κιθαρας στην αθηνα..


johnakas69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα σε ολους τους συναδελφους μουσικους.

εχω μια ερωτηση να σας κανω οσο αφορα το που θα ψαξω στην αθηνα για καποια συγκεκριμενα πραγματα.

συντομα θα αλλαξω μουσικο εξοπλισμο και εχω αρχισει να ψαχνω κιθαρα και κεφαλη.

θα ηθελα να μου πειτε που θα ψαξω για gibson les paul traditional, fender deluxe stratocaster η 62 vintage σε ποια μαγαζια εδω στην αθηνα θα μπορεσω να βρω τα συγκεκριμενα μοντελα και που μπορω να παω να κοιταξω και για κεφαλια κυριως marshall,engl..οποιοδηποτε μαγαζι και αν ξερετε θα σας ημουν ευγνωμων αν το γραφατε με οδος αριθμους περιοχη και τα λοιπα..

 

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια.

keep rocking!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, θα μπορούσες να ψάξεις λίγο στο google, αλλά απ'ότι φαίνεται βαριέσαι. Πάρε λοιπόν μασημένη τροφή. :)

Για Gibson και Marshall, Bon Studio, Ζαΐμη 6, στα Εξάρχεια.

Για όλα αυτά συν Fender, Καγμάκης, Εμμανουήλ Μπενάκη 36, επίσης στα Εξάρχεια.

Για Engl νομίζω Λογοθέτης, αλλά δεν θυμάμαι που ακριβώς είναι. Κάπου ψηλά στην Ιπποκράτους αν θυμάμαι καλά.

Τώρα, για το αν θα βρεις τα συγκεκριμένα μοντέλα που ψάχνεις, είναι κάτι που θα πρέπει να ανακαλύψεις μόνος σου.

Need.More.Fuzz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Λογοθέτης είναι στην οδό Μεθώνης, ένα στενό πριν το φανάρι της Καλλιδρομίου, αριστερά (πεζόδρομος). Έχει και πολύ Orange εκτός από Engl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις φιλοι μ.

γενικα το ειχα ψαξει το θεμα κ τα καταστηματα π μ ειπατε τα ειχα δει απλα ηθελα να δω μηπως υπηρχε και καποιο αλλο που δεν ειχα βρει εγω.

γιατι κυριως σε κατι μαγαζακια π ουτε φανταζεσαι μπορει να βρεις κατι πραγματικα πολυ καλο.

ευχαριστω παντως πολυ για τη βοηθεια.συντομα θα κανω μια επισκεψη στα συγκεκριμενα μαγαζια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Καλό είναι να ξεκινήσεις από ένα μαγαζί που πιθανά να βρείς τα περισσότερα που ζητάς. Το Guitar store στη Σουλτάνη 4, έχει "ακριβές" κιθάρες και μεγάλη γκάμα ενισχυτών. Κοίταξε και την σελίδα τους http://www.guitarstore.gr.

Το Bon studio είναι αντιπρόσωπος και φυσικά θα σου πουλήσει στην ανώτατη λιανική τιμή. Γι αυτό καλό είναι να ψωνίζεις από καταστήματα που θα σου δώσουν μεγαλύτερη έκπτωση ή απλά η τιμές τους θα είναι καλύτερες.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

περνα και απο εδω για μεταχειρισμενα, αλλα να εχεις ψαχτει λιγο για τιμες που παιζουν πριν

 

http://www.vibrato.gr/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 

Το Bon studio είναι αντιπρόσωπος και φυσικά θα σου πουλήσει στην ανώτατη λιανική τιμή. Γι αυτό καλό είναι να ψωνίζεις από καταστήματα που θα σου δώσουν μεγαλύτερη έκπτωση ή απλά η τιμές τους θα είναι καλύτερες.

 

μα και στο Bonstudio να πάει στο guitarstore και στον Καγμάκη θα τον στείλουν...  ;D

τετραφάρμακος

www.myspace.com/palebluepanos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου