Προς το περιεχόμενο

Εργασια στην σχολη.Τεχνικη αναλυση του bit και της ταχυτητας δειγματο


giannis_crf

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μας ζητησε ο καθηγητης να τ γραψουμε σ 2 α4 απο πληροφοριες που θα βρουμε  την τεχνικη αναλυση τησ εννοιας του bit

και της ταχυτητας δειγματολειψιας στο ψηφιακο περιβαλλον....help παιδες.. δεν θελω να μ κανετε την εργασια πληροφοριες και link εαν ξερετε και ειμαι super

 

 

ευχαριστω...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μας ζητησε ο καθηγητης να τ γραψουμε σ 2 α4 απο πληροφοριες που θα βρουμε  την τεχνικη αναλυση τησ εννοιας του bit

και της ταχυτητας δειγματολειψιας στο ψηφιακο περιβαλλον....help παιδες.. δεν θελω να μ κανετε την εργασια πληροφοριες και link εαν ξερετε και ειμαι super

 

 

ευχαριστω...

 

Δοκιμασε το wikipedia για αρχη.Μπες,γραψε ssampling rate & θα βρεις τοσο πληροφοριες οσο & links στο τελος της σελιδας.Η απλα γραψε sampling rate στο google & μπες σε οποια σελιδα φαινεται ενδιαφερουσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εννοείς ότι είσαι στο δεύτερο έτος σχολής ηχοληψίας και ότι δεν μπορείς να γράψεις 2 σελίδες ΑΠΟ ΜΝΗΜΗΣ για το τι είναι bit και τι είναι συχνότητα δειγματοληψίας?    ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thx παιδια για τισ πληροφοριες

 

 

Εννοείς ότι είσαι στο δεύτερο έτος σχολής ηχοληψίας και ότι δεν μπορείς να γράψεις 2 σελίδες ΑΠΟ ΜΝΗΜΗΣ για το τι είναι bit και τι είναι συχνότητα δειγματοληψίας?    ::)

 

 

εχω γραψει ειδη 2σελιδες για το τι ειναι το bit και τι συχνοτητα δειγματολειψιας οπωσ επισεις εχω ακομα αλλες τοσες σε link που βρηκα αλλα εχω μαθει να ξεψειριζω το καθετη πριν το παραδωσω οταν προκειτε για την δουλεια μου και οχι μονο ζητησα εαν γνωριζει κνενας αλλα link αλλα παντωσ ευχαριστω για το ενδιαφερον σου για το σε ποιο σταδειο βρισκομαι στις σπουδες μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου