Προς το περιεχόμενο

Θέλω να κάνω μαθήματα αρμονίας...


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λοιπόν, σταμάτησα αρμονία πριν 2-3 χρόνια και φέτος λέω να ξανασυνεχίσω. Έλεγα να πάω κατευθείαν σε κάποιον που κάνει και στον αδερφό μου, αλλά είδα το θέμα του elavd και σκέφτηκα να ρωτήσω κι εδώ ;)

 

Έχετε να μου προτείνετε κάποιον στην ΑΘΗΝΑ που να παραδίδει μαθήματα αρμονίας; Θέλω κάποιον που πραγματικά θεωρείτε κορυφή, γιατί με ενδιαφέρει πολύ σοβαρά το θέμα, και θα ήθελα να προχωρήσω και σωστά και γρήγορα (στα μέτρα του δυνατού, δε σκοπεύω να συμβιβαστώ σε θέματα ποιότητας), όχι απλά for the sake of it, αλλά γιατί πραγματικά με ενδιαφέρει να κατανοήσω τα πράγματα.....

 

Φυσικά υποθέτω δε μπορείτε να μου προτείνετε δημόσια, οπότε please στείλτε μου ένα pm..... και σας ευχαριστώ προκαταβολικά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ ,καταλαβαίνω την ανάγκη σου για να προχωρήσεις ως μουσικός..κατα την γνώμη μου μην ψάχνεις την ΚΟΡΥΦΗ...καλοί δάσκαλοι υπάρχουν πάντου...αλλά το ωδείο και ο δάσκαλος μέχρι ενός σημείου σε βοη8άνε...από αυτο το σημείο και μετα μουσικός γίνεσαι από μονος σου!! (υπο8έτω αυτό το χεις κατανοήσει ήδη) το 8έμα εινα να πάρεις τις κατευ8υντήριες γραμμές..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι διάλο ανασφάλειες σας έχουν πιάσει όλους σας ρε;

Μπας και είσαστε στις δύσκολες μέρες του μήνα;

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol, όχι, εγώ εδώ και ένα χρόνο σκόπευα να καναξεκινήσω.

 

Όντως δεν υπάρχει Η κορυφή, ούτε και αν τη βρεις θα σε πάει απαραιτήτως κάπου. Θέλω όμως κάποιον καλό, και ελπίζω να έχει κάποιος κάτι να μου προτείνει  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tip: Αφού είσαι κιθαρίστας, ξεκίνα μαθήματα με κάποιον που να μην είναι κιθαρίστας! Αποκτάς πολύ πιο σφαιρική γνώση έτσι. Εγώ έκανα με σαξοφωνίστα, και ομολογώ ότι δεν το μετάνιωσα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, έτσι κι αλλιώς δε θέλω κιθαρίστα. Θέλω κλασσική αρμονία (i know what i want :D) οπότε κάποιος που έχει ασχοληθεί με κλασσικό όργανο θα με "βολέψει" περισσότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως μάλιστα να συνέφερε κάποια στιγμή να μαζευόμασταν 2-3 που ενδιαφερόμαστε και να κάναμε ομαδικό (μάθημα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως μάλιστα να συνέφερε κάποια στιγμή να μαζευόμασταν 2-3 που ενδιαφερόμαστε και να κάναμε ομαδικό (μάθημα).

 

Πάλι στο σεξ το πάτε το θέμα, και μετά φταίω γω λέτε.

Πάντως αν γίνει κάτι τέτοιο, θέλω να ρθω, έχω και κάμερα.

I can actually hear difference between neck joints.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Trigga Productions ρε βλακαμ@ ναούμ.Συνεργάζομαι στο vivid,playboy,milf,twist κτλ κτλ.

 

Μην σας κοροϊδεύει ο απατεωνίσκος ο kwstakhs.Τον μάθαμε τώρα όλοι με τις ανεξάρτητες παραγωγές..........εκμεταλευτή,σφετεριστή,μαρία της γειτονιάς ούστ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου