Προς το περιεχόμενο

TAO Guitars


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 74
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Guru

 

Aχ, η καινούρια Γκίψζον >:D

 

Πανέμορφες αλλά και οι τιμές τους εξίσου εντυπωσιακές. Η Φαέθων αρχίζει από 18.000 ευρώ μόνο... ;D

 

Έτσι όπως τις βλέπω, χρειάζονται κανα πενθήμερο δουλειάς μόνο για να εγκαταστήσουν τα ηλεκτρικά.

Hλιθιούθιερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aχ, η καινούρια Γκίψζον >:D

;D ;D ;D ;D

 

Έχει κι απ' τις παλιές. 8)

 

Tao Guitars UK Custom Classic 59 Burst flame top With Case

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα δεν γράφει φένδερ το όργανο εις την κεφαλήν, δεν...... :-X  Με 18 χιλιάρικα τεμενάδες θα μου κάνουν εκεί στο κάστομ σhοπ οι μαστερμπίλντερς..... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ετρεξαν τα σαλια και τωρα σφουγγαριζω το πατωμα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 18 χιλιάρικα τεμενάδες θα μου κάνουν εκεί στο κάστομ σhοπ οι μαστερμπίλντερς..... :D

Με λιγότερα από 18 grand σου φτιάχνουν και signature model. 8)

 

fender_signature_model.jpg

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, με κάθε καλή διάθεση: οι περισσότεροι τρώμε ή θα θέλαμε να τρώμε είτε φακές είτε φασόλια. Και τσακωνόμαστε για τις φακές και τα φασόλια. Και βάζουμε video και ζαχαρώνουμε συνταγές με φακές και φασόλια.

Ε ας μην αναφερθούμε πάλι στα φασόλια όταν για τόσο λίγο η κουβέντα ξεφεύγει και πάει στα ρεβύθια.

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, με κάθε καλή διάθεση: οι περισσότεροι τρώμε ή θα θέλαμε να τρώμε είτε φακές είτε φασόλια. Και τσακωνόμαστε για τις φακές και τα φασόλια. Και βάζουμε video και ζαχαρώνουμε συνταγές με φακές και φασόλια.

Ε ας μην αναφερθούμε πάλι στα φασόλια όταν για τόσο λίγο η κουβέντα ξεφεύγει και πάει στα ρεβύθια.

  Μάλλον δεν έθεσα σωστά την ειρωνεία μου για τις "μεγάλες" μάρκες που μονοπωλούν, απ'την γέννηση της ηλ. κιθάρας, την αγορά......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου