Προς το περιεχόμενο

SamuraiGuitarist Psybeam contest entry - ThisIsSparta


ThisIsSparta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρες!

 

Είναι η πρώτη φορά που δημοσιεύω κάτι δικό μου γενικά, αλλά αποφάσισα να πάρω μέρος στον youtube διαγωνισμό του Samurai Guitarist "Psybeam". Για τον διαγωνισμό έπρεπε να μάθουμε το τραγούδι χρησιμοποιώντας το προγραμματάκι που προωθεί και να γράψουμε ένα μικρό σόλο για το σημείο που είχε ελέυθερο (στο βίντεο από 1.08 έως και 1.20).

 

Στο παρακάτω link είναι η δική μου συμμετοχή, any comments welcome!

 

 

Gear used:

- PRS Custom 24 SE (2016) stock

- Garageband VSTs

 

 

 

 

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο ψαρωτικό βλέμμα!!!! Φοβήθηκα βρε Σπαρτιάτη! ::)  Ωραίος, αλλά αυτή η πράσινη κατάληξη του γκλις στο 1:11 φαντάζομαι ότι θα σου κόψει πόντους......Πάντως (πέρα από το βλέμμα...) ζήλεψα το απαλό και χαδιάρικο 8) "πάτημα" σου.   

  Καλή επιτυχία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράσινη ε...και την έβαλα επίτηδες για χρώμα ρε γμτ...

 

thanks πάντως για τα καλά σου λόγια! Το εκτιμώ πολύ!

 

και ναι..το βλέμα δεν είναι επίτηδες έτσι, αλλά είναι η πρώτη φορά που ηχογράφησα/μαγνητοσκόπησα τον εαυτό μου και μου ήταν εξαιρετικά δύσκολο έως αδύνατο να χαμογελάω κιόλλας! Next time..  :)

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουστοζικο και σμουδιαρικο παιξιμο.

Η αληθεια ειναι οτι αν το μπακιν ανεβαινε καπου,θα σου εδινε πιο πολλες επιλογες αλλα τι φταις εσυ θα πεις.Ελα ντε. ;D

 

Γενικως ομορφα,τωρα που εκανες την αρχη να βαζεις να σε ακουμε.

 

Οτι καλυτερο  στα του διαγωνισμου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο χαλαρό κουλ

δε με πείραξε στο 1:11, πιό πολύ με ξάφνιασε το μπάσιμο στο 1.08.

Αλλά το προσπέρασα.

Ωραίο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια, τώρα που ξεκίνησα θα προσπαθήσω να ανεβάζω κιάλλο υλικό..

 

Ενημερωτικά ο διαγωνισμός τελείωσε (όχι, αν κέρδιζα εγώ θα το είχατε καταλάβει από τα απανωτά post με τίτλο "ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΕΡΔΙΣΑ ΜΙΑ ΚΙΘΑΡΑ??" ), και η νικήτρια είναι η παρακάτω:

 

 

Όσο πιο αντικειμενικά μπορώ να κρίνω την νικήτρια, μπορώ να πω οτι περίμενα κάτι καλύτερο για 1η θέση...

επειδή παρακολουθούσα και τις άλλες συμμετοχές υπήρχαν αρκετοί που μου άρεσαν πολύ περισσότερο τόσο σε σύνθεση, όσο και σε ερμηνεία ή/και ήχο και περίμενα να βγει κάποιος από αυτούς. Μπράβο της όπως και να έχει (αν και νομίζω οτι οι 10k subscribers που έχει βοήθησαν αρκετά  ;D )

 

Στα επόμενα λοιπόν!  ;D

 

ΔΕΝ ΦΩΝΑΖΩ, ΣΦΗΝΩΣΕ ΕΝΑ ΣΟΥΣΑΜΙ ΤΟ ΚΑΠΣ ΛΟΚ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου