Προς το περιεχόμενο

Στόχοι.... ανεκπλήρωτοι και μη....


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τραγούδι που με έκανε να πιάσω την κιθάρα, είναι το paradise city.

Όταν άρχιζα και έπαιζα ακόρντα, γρατζούναγα την εισαγωγή. Μετά έμαθα και το πρώτο σολάκι (τούρου-τουτούρου-τίνορίνου  ;D) και μετά το παράτησα και είπα όταν μάθω να παίζω αξιοπρεπώς θα το δοκιμάσω. Τώρα ξέρω ότι μπορώ άνετα να το βγάλω, αλλά βαριέμαι!

Jizzzzzzzzzzzzzzzz da pit!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά είμαι 16 και το Toxicity το παίξαμε με την παλιά μου μπάντα στην αποφοίτησή μας στην 3η γυμνασίου.Η αλήθεια είναι ότι δεν το έπαιξα με απόλυτη ακρίβεια αλλά ο καθένας μπορεί να προσαρμώσει το κομμάτι στις δυνατότητές του χωρίς βέβαια να αλλάξει τον κορμό του.Προσωπικά όταν θέλω να παίξω ένα ξένο κομμάτι στα ντραμς βλέπω διάφορα covers που έχουν ανεβάσει στο youtube και προσθέτω κάποιες δικές μου ιδιότητες.Αυτό τον καιρό έχω βγάλει τα:"Animal I have Become" , "By the way" , "Creep" , "Starlight" .Τέλος πιστεύω πως η μαγκιά είναι να βρίσκεις τραγούδια που παρ'όλο που είναι εύκολα είναι πολύ ωραία ακουστικά.

I'm gonna fight em all...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα γινομαι καλυτερος μουσικος ακουγοντας και αλλα ειδη μουσικης(reagge , ska,rythm n blues,funk,παραδοσιακο rock n roll)Τραγουδια διαμαντια εχουν γραφτει σε ολα τα ειδη μουσικης κατι που οι κολλημενοι μεταλαδες και ροκαδες ουτε τα ξερουν καν ;D ;D

 

 

 

ανοιξα τρελο flame τωρα....  :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου