Προς το περιεχόμενο

Kenny Aronoff motivational video


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ estpany

 

Θα ήμουν διατεθειμένος να συζητήσουμε μία προς μία τις απόψεις σου αλλά μετά από το "Τι είχε να πουλήσει ; Rock καθρεφτάκια σε 16χρονα που δεν έχουν youtube στο χωριό τους, ή rock (και drugs) αναμνήσεις στα Κέντρα Ανοικτής Φροντίδας Ηλικιωμένων" σε έχασα τελείως.

Ένας τύπος που παίζει μουσική - ξαναλέω, μουσική - εδώ και 40 χρόνια, είχε να πουλήσει μόνο αυτά που αναφέρεις; Σίριουσλι νάου;

 

Όσο για τονAronoff, ο ενθουσιασμός του είναι τόσο μεταδοτικός που κάποιος θα έπρεπε να βρει ένα εμβόλιο, καλού-κακού.

mod edit LK:

H επίμαχη παράγραφος αφαιρέθηκε κατόπιν αιτήματος του Mod Haris , μιας και δεν ηταν στις προθέσεις του να διαβαστει/ακουστεί  "προκλητικός" , πλην όμως αναγνωρίζει ότι μπορεί να τύχει μιας τέτοιας ανάγνωσης.

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Και μετά, γιατί και καλά αρπάζεσαι έτσι ?

 

Ενας υποτίθεται αρχιδάτος (wannabe) ροκ ντράμερ σαν και του λόγου σου

ΔΕΝ ΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ως μια Ελένη Λούκα σε υστερία.

 

Μας διαβάζουν και μικρότεροι και γελάνε...

 

Ευλόγησον...

 

har_ass_zpsmyoqgj09.jpg

 

 

Edited. Earendil

 

edited LK Ομοίως αφαίρεση της επίμαχης παραγράφου , που είχε γίνει quote . Λήξις παρεξήγησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε estpany, μέχρι στιγμής μόνος σου τσακώνεσαι και μόνος σου ρίχνεις το επίπεδο της κουβέντας. Άναψε το κλιματιστικό να πέσουν λίγο οι θερμοκρασίες. Merci.

eftaxordh karfi se pentium 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δε ντρέπεσαι ρε μεγάλε να γράφεις ****** τους κανόνες συμπεριφοράς

του forum, του οποίου ... ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗΣ ΒΡΕ ΜΠΑΓΑΣΑ !

 

Και μετά, γιατί και καλά αρπάζεσαι έτσι ?

 

Ενας υποτίθεται αρχιδάτος (wannabe) ροκ ντράμερ σαν και του λόγου σου

ΔΕΝ ΦΕΡΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ως μια Ελένη Λούκα σε υστερία.

 

Μας διαβάζουν και μικρότεροι και γελάνε...

 

Ευλόγησον...

 

Προσπάθησα να σκεφτώ τι θα μπορούσα να απαντήσω στα παραπάνω.

Το μόνο που μου βγαίνει είναι "Ε;"

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που μου βγαίνει είναι "Ε;"

 

Τι ε ? Πές μου τι δεν κατάλαβες φίλτατε harris , εσύ μόνος απ'όλο το forum ..

 

Διονυσιάστηκα φίλε και, όπως εσύ με αδελφικό ενδιαφέρον με παρότρυνες, άνοιξα δικής μου παραγωγής κόκκινο κρασί αγιωργίτικο -δεκάχρονο φέτος- και μέσω ιερής μέθης έκανα τελικά μπάνιο γυμνός στην πισίνα μετά της συμβίας...

 

Απότοκος του διονυσιασμού μου υπήρξε και η απάντηση μου στο κειμενο που βάλθηκες να μου γράψεις  -με αγνό ενδιαφέρον είναι η αλήθεια , έπρεπε οπωσδήποτε να μου αλλάξεις γνώμη - , θεωρώντας εγώ από τη μεριά μου πως τέτοιες δημοσιεύσεις από μέρους σου αντιβαίνουν τον σχεδιασμό αυτού εδώ του forum που στοχεύει στον διάλογο (χαλαρό ή ζωηρό) όχι επί προσωπικού αλλά πάνω στα ζητήματα τα σχετιζόμενα με  τη μουσική, τους μουσικούς και τα ξύλα...

 

Αλλά στάσου... φίλε harris, τώρα που ξαναδιαβάζω τους κανονισμούς αυτού εδώ του forum βλέπω πως ως συντονιστής κάτι παραπάνω ξέρεις..

 

"Παρακαλείσθε να μην απαντάτε επί προσωπικού σε άλλα μέλη εκτροχιάζοντας της συζήτηση από το εκάστοτε Θέμα,εκτός κι αν εκείνοι είναι αγάμητοι και η προτροπή γίνεται ώστε να συνετιστούν και στη συνέχεια να πάνε να γ*μ*θούν "

 

Ευχαριστώ, ρε φίλε !

 

Να'σαι καλά ρε harris !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου