Προς το περιεχόμενο

TOTO , Pink floyd &αλλοι Made in Germany!!


pericles

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Σαν πεισματαρηδες οι Γερμανοι μελετησαν,κουρδισαν προβαρισαν και ηχογραφησαν .Απο τα πιο πιστα tributes χωρις μιμησεις εμφανησιακες .

Πραγματικα ειναι εντυπωσιακοι! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ωραια παιξιματα Περικλη μου και ωραιες φωνες ρε φιλε!!!!!

Ολο εσκαγε στο Feed μου αυτο το clip και ολο το αγνοουσα.

επισης...

ποσο γουσταρω την DW που δεν εχει αυτα τα σκατοδερματα που βαζει ο John Good για τους γκοσπελαδες...

πω πω κελαηδάει το σετ

Και ο ντραμμερ επισης super!!

Καλα Χριστουγεννα σε εσενα και την οικογενεια σου ρε φιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

 

[move] :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o[/move]

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vagelism :α) Αντευχομαι (χρονια πολλα και καλα ) κυριως με υγεια!!

β) ΠΡΕΠΕΙ να παραδεχτεις οτι  ανεβαζω ειναι απο καλο εως πολυ καλο!!(αντε και αριστο 8) )

γ) Κυριολεκτω οταν λεω πεισματαρηδες οι Γερμανοι !!Αν μου βρεις μια αντιστοιχη μπαντα εδω η σε καποια χωρα που μας μοιαζει θα σε παραδεχτω.Οι ανθρωποι εκτος απο ταλεντο εχουν και απιστευτο μερακι.

Κοιτα τα οργανα τους και κυριως του πληκτρα!! Hammond C3 ,Rhodes stage 73,Moog ,clavinets ++++.O drummer εδω που τα λεμε παιζει λιγο παραπανω απ'οτι πρεπει αλλα απο groove ,xρωματισμους  ,κτυπημα κλπ σκιζει!!Τον βλεπω γυρω στα 45+ και φυσικα η DW ΤΟΥ ΠΑΕΙ ΓΑΝΤΙ.

@Ηollystone επισης  :o :o :o :o και χρονια πολλα!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vagelism :α) Αντευχομαι (χρονια πολλα και καλα ) κυριως με υγεια!!

β) ΠΡΕΠΕΙ να παραδεχτεις οτι  ανεβαζω ειναι απο καλο εως πολυ καλο!!(αντε και αριστο 8) )

γ) Κυριολεκτω οταν λεω πεισματαρηδες οι Γερμανοι !!Αν μου βρεις μια αντιστοιχη μπαντα εδω η σε καποια χωρα που μας μοιαζει θα σε παραδεχτω.Οι ανθρωποι εκτος απο ταλεντο εχουν και απιστευτο μερακι.

 

"Τσεπάκι" ηθελες να πεις; Ή μαλλον: Τσεπαρα!!!!!!  ;D

 

 

Επισης ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

 

4328.png

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Hollystone!!!  Oχι ακριβως !!ειναι συνδυασμος γουστου και τσεπης το μερακι!! Το εχω βιωσει (στερησε απο αλλα πραγματα που  στο κατω κατω

δεν σου ικανοποιουν την αναγκη σου να παιξεις αυτο που σου αρεσει και τα σπρωχνεις στα καλα οργανα η αλλος στα καλα αυτοκινητα ,πινακες ,βαζα κλπ κλπ.) !!! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αφιερωμενο σε οσους κανουν ρεβαγιον με τον εαυτο τους :( :(

 

Υπάρχει καλλίτερο πράγμα;  ;D

 

.........ειναι συνδυασμος γουστου και τσεπης το μερακι!! Το εχω βιωσει (στερησε απο αλλα πραγματα που  στο κατω κατω

δεν σου ικανοποιουν την αναγκη σου να παιξεις αυτο που σου αρεσει και τα σπρωχνεις στα καλα οργανα η αλλος στα καλα αυτοκινητα ,πινακες ,βαζα κλπ κλπ.) !!! ;)

Συμφωνώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οντως απο τις λιγες φορες που θα κατσω με τοσο μεγαλη περιεργεια να δω ολο ενα τετοιο βιντεο

 

(Νταξ' θα ειμαι και ειλικρινης  :-X : Οση ωρα το εβλεπα, ελεγα "να καπου θα κανουν και κανενα λαθος"  ::) Ή ελεγα, "δεν γινεται, καποιος απο αυτους δεν μπορει, θα ακουστει σε ενα κομματι λιγο μετριος!!! ;D )

 

Αλλα, ευτυχχως για τα αυτια μου, και δυστυχως για τον...εγωισμο μου, ειναι φοβεροι!!!!!!!!

::) ::) ::) ::)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου