Προς το περιεχόμενο

για το παιδί με τη λάμψη κλπ κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

(χασμουρητό)

Με τέτοια ταχύτητα έπαιζα στα 14 μου, αυτός έπαιζε ακόμα στο παιδικό πάρκο με τη μελλόντικα όταν έκανα τέτοια.

 

Βάλε καναν καλό πιανίστα να παίζει ραχμάνινωφ και τετοια να ψαρώσω ή κανα καλό τζαζ αυτοσχεδιασμό. Κανα τρελό progression με αλλάγες στο χρόνο.

Εκεί να κατσω να βλέπω.

Και η κουτσή μαρία παίζει έτσι τη σήμερον ημέρα

 

Μην με προκαλείς τώρα να βάζω βίντεο, δεν έχω να αποδείξω τιποτα πλέον. Βαρέθηκα χαχαχαχαχαχαχαχαχχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή η ατομάρα πώς σου φαίνεται Κωσταντίνε?

 

 

Του αρεσει,αν ειναι και δημοσια υπαλληλος  θα πληρει 100% τις προδιαγραφες του  ..... αν δεν ειναι δεν χαθηκε και ο κοΖμος θα την διορισει  ;D ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του αρεσει,αν ειναι και δημοσια υπαλληλος  θα πληρει 100% τις προδιαγραφες του  ..... αν δεν ειναι δεν χαθηκε και ο κοΖμος θα την διορισει  ;D ;D ;D ;D

 

Ρε παιδιά, τόσες γυναίκες είχα, μέσα στη μουσική ήμουν αλλά τραγουδίστρια ή μουσικό δεν είχα ποτε. Με μια τέτοια θα πέρναγα ωραία.

Και θα την πη@#%@# και θα της είχα τα πάντα να παίζει και να κάθομαι να βλέπω.

 

Θα έπαιρνα και ένα MAC και το Sibelius να της τυπωνα δικές μου παρτιτούρες να τις παίζει να μην παιδεύομαι καθόλου.

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ, ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ

Θα την βάλω και σε καναν οργανισμό να κολλάει και κανα ένσημο και να έχει και το χαρτζηλίκι της............. super χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

  Η ζωή είναι ωραία αν εισαι ΠΑΣΟΚ . Οχι αυτό. Το παλιό, έτσι?  χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου