Προς το περιεχόμενο

Tour στο σπίτι του Gus G!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Ο κιθαρίστας των Firewind και τέως μέλος του Ozzy band, παρουσιάζει την συλλογή του απο κιθάρες και ότι έχει στο υπόγειο του απο μηχανήματα και γάτες (ανέβηκε πολύ στην εκτίμηση μου) καθώς και μαθήματα Greek "frappe" coffee.

Ωραίος τύπος!

 

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος τύπος,καταπληκτικός κιθαρίστας.Ωραίοι και οι firewind με εξαίρεση την (μέχρι γελοιότητας πολλές φορές) θεατρικότητα στα βίντεό τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολως τυχαιως το εβλεπα το πρωι.

 

Eδω που τα λεμε,δεν το λες και μικρο πραγμα να σε διαλεξει ο τρελοOzzy να παιξεις μαζι του.Μετα απο ολα αυτα τα "τερατα" που εχουν περασει απο εκει.

 

Σε παλαιοτερες συντευξεις του εδειχνε οτι πιστευε σε αυτο που εκανε,ηταν πολυ οργανωτικος και με πολλη δουλεια κι επιμονη καταφερε οτι καταφερε.

Οντως συμπαθης,φαινεται και προσγειωμενος.

Και δεν εχει ακουσει και λιγα.

Kαι το  "frappe" το λεει με το "ρ" βαρυ,ελληνικο. ;D

Ωραιος ο Gus.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κρατούσα την ανάσα μου μην ανοίξει καμία γκαραζόπορτα και ξεπροβάλλει καμία συλλογή με τίποτα 928, καμία testarossa και καμια Miura.

Τότε θα τον μισούσα. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τώρα όχι! Οπότε ναι , ωραίος τύπος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατούσα την ανάσα μου μην ανοίξει καμία γκαραζόπορτα και ξεπροβάλλει καμία συλλογή με τίποτα 928, καμία testarossa και καμια Miura.

Τότε θα τον μισούσα. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τώρα όχι! Οπότε ναι , ωραίος τύπος!

καλα ειπαμε δεν ειναι κ brian johnson!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

καλα ειπαμε δεν ειναι κ brian johnson!

;D ;D ;D ;D

 

Και που να ξέρω εγω φιλαράκι; Μήπως του κάμω τη φορολογική δήλωσις;  :P :P ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατούσα την ανάσα μου μην ανοίξει καμία γκαραζόπορτα και ξεπροβάλλει καμία συλλογή με τίποτα 928, καμία testarossa και καμια Miura.

Τότε θα τον μισούσα. ;D ;D ;D ;D ;D

 

Τώρα όχι! Οπότε ναι , ωραίος τύπος!

 

Που να τα βρει ρε συ,αφού του παίρνει το 99% η εφορία για να διορίζει ο ΑλεκΣης δημοσιοϋπαλληλους και να τους βγάζει στη σύνταξη στα 39...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραιος ο κωστακης!! Ολη μερα μελετη, πολυ ταλεντο, και στα 18 του τραβηχτηκε στην αλλη ακρη του κοσμου για να κυνηγησει το ονειρο της κιθαρας. Παιχταρας ηταν κι απο τοτε!

 

Οταν εσκασε το τηλεφωνο απο το μανατζερ του οζζυ ειχε γυρισει σαλονικη, νομιζω εκανε βολτα καλαμαρια  8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου