Προς το περιεχόμενο

Διπλή θήκη κιθάρας (ηλεκτρική και ακουστική).


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

είσαι αρχηγός!! νομίζω πως είναι οκ, αν και αυτό το site δεν το γνωρίζω ("δείχνει" εντάξει όμως).

Ευχαριστώ πάρα πολύ!

:)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δώθηκε λύση (σε περίπτωση που κάποιος ενιδαφέρεται):

καθώς υπάρχει οικονομική στενότητα αποφάσισα να "ρισκάρω" και να πάρω αυτή τη θήκη που αρχικά χαρακτήρισα "φτηνιάρικη" (http://www.thomann.de/gr/thomann_doppel_gigbag_eagitarre.htm)

Μεγάλο λάθος ο χαρακτηρισμός μου (η φωτογραφία την αδικεί), η θήκη είναι εξαιρετική, πάμφθηνη και πανομοιότυπη με μια άλλη που έχω (για 2 ηλεκτρικές) και την οποία είχα αγοράσει πριν 2 χρόνια απο γνωστό αθηναικό κατάστημα στην 2πλάσια τιμή!!! αν εξαιρέσεις το ταμπελάκι thomann είναι ολόιδιες.

Για όποιον λοιπόν βρεθεί στην ίδια ανάγκη με εμένα για 2πλη θήκη (ακουστική και ηλεκτρική) την συστήνω ανεπιφύλακτα (αυτονόητο πως δεν είναι σκληρή θήκη αλλά μια καλή μαλακή θήκη με σωστή κατασκευή και αρκετούς αποθηκευτικούς χώρους. Α, και δεν είναι τόσο μεγάλη όσο την φανταζόμουν!!)

 

:)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα πράμα μου'ρχεται στο μυαλό... Ο γύρος της Ευρώπης με ποδήλατο και 2 Gibson LP Custom σε μια τετοια θήκη... ;D

 

Sorry, offtopic...

 

offtopic chain reaction, αλλα το να κανεις ποδηλατο εχοντας στην πλατη σου 2 Λεσπώλια, και gibson μαλιστα, ειναι ισως απο τα χειροτερα βασανιστηρια ever.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic chain reaction, αλλα το να κανεις ποδηλατο εχοντας στην πλατη σου 2 Λεσπώλια, και gibson μαλιστα, ειναι ισως απο τα χειροτερα βασανιστηρια ever.

 

καλα εγω κι αν θα βγω οφτοπικ αλλα odis εισαι και στο musicheaven ? χαχαχαχαχαχαχα μα ειμαστε παντου!!!

η φα μινορε ειναι ο προσωπικος μου τυρρανος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου