Προς το περιεχόμενο

Μαθήματα VBA στην αθήνα?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα σε όλους!

 

Άσχετο με την μουσική το θέμα, αλλά ελπίζω στα φώτα σας, ω softwareαδες του forum.

 

Θα ήθελα να ξεκινήσω μαθήματα visual basic, κυρίως για χρήση σε συνδιασμό με το excel  (μαθηματικά - οικονομικά μοντέλα). Βρίσκομαι στην αθήνα και θα προτιμούσα ιδιαίτερα έτσι ώστε να είναι λίγο tailored στα μέτρα μου και στον σκοπό που με ενδιαφέρει (βέβαια, τα φροντιστήρια δεν αποκλείονται).

 

Μήπως έχετε κάτι / κάποιον να μου προτείνετε γιατί ψάχνω στα τυφλά?

Αν θέλετε απαντήστε μου και με π.μ. για να μην υπάρξει θέμα διαφήμισης.

Δεν ήθελα να το βάλω στις αγγελίες διότι δεν ξέρω αν ταιριάζει με τα υπόλοιπα και φοβάμαι ότι δεν θα την δει κάποιος αντίστοιχος.

Επίσης, εαν υπάρχει κάποια άλλη ιστοσελίδα που θα με κάλυπτε αντίστοιχα, show me the way!

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων,

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκίμασε αυτούς, ένας γνωστός μου έκανε πιστοποίηση cisco και ήταν πολύ ευχαριστημένος, είναι δίπλα στο μετρό

 

New Horizons, εκπαιδευτικό κέντρο Αθήνας. Πανόρμου 70, 115 23 Αθήνα Τηλ.: 210 6902600. Fax.: 210 6990360. E-mail : [email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνώ...

Το εν λόγω εκπαιδευτικό κέντρο είναι πολύ καλό...αλλα

Ιδιαίτερα στην περίπτωση ανθρώπου με καλή γνώση μαθηματικών τα σεμινάρια είναι πεταμένα λεφτά...εκτός εάν τα κάνεις με επιδότηση απο ΛΑΕΚ...

 

Σε αυτές τις περιπτώσεις το 99% της προσπάθειας είναι προσωπική , ένα μάθημα σου ανοίγει απλά την πόρτα στον προγραμματισμό ,σε οποιαδήποτε μορφή του...

 

 

Στείλε μου με πμ το mail σου...

Όχι άλλο σόλο ρε παιδιά.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου