Προς το περιεχόμενο

MMS η Φακανας;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, ενδιαφερομαι να παω σε ενα απο τα 2 για να παρω πτυχιο ηλεκτρικης κιθαρας. Εχω εμπειρια και βρισκομαι σε ενα καλο επιπεδο για να ανταπεξελθω στο professional προγραμμα της καθε σχολης. Η ερωτηση μου ειναι ποιο απο τα 2 ειναι καλυτερα σε αυτο που ψαχνω.. Ο καθηγητης της κιθαρας μου (που ειναι στο mms, και εχει σπουδασει στον φακανα) μου λεει οτι ο φακανας ειναι χαλια, ενω ενας κολιτος μου (που ειναι στον φακανα) μου λεει οτι το mms ειναι χαλια :Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα δεν υπαρχει χρυση συνταγη.

Εγω πηγα mms αλλα οχι στα κεντρικα

Εγω ειαμι γενικα πολυ ευχαριστημενος

Τωρα τι να σου πω

Για τον φακανα ουτε εγω εχω ακουσει καλα λογια

Αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο να συζητιεται κατι τετοιο εδω και να γινεται θετικη η αρνητικη διαφημιση απο τους συνφορουμιτες για καποιο ωδειο απο τα 2 (αν και νομιζω το νοιζ εχει φιλοξενισει 2-3 διαφημισεις για το mms)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υποκειμενικά  πάντα,μπορώ να σου απαριθμήσω πολλούς για τους οποίους εμπιστεύομαι Φακανά περισσότερο.

 

Θα κρατήσω όμως ουδέτερη στάση διότι θα υπάρξουν κόντρες ενω επιπλέον ενέχει ο κίνδυνος να απαγορεύεται τέτοιου είδους σχολιασμος λόγω των κανόνων του forum.

 

Ο Φακανάς πάντως βγάζει σίγουρα τους περισσότερους επαγγελματίες με την μεγαλύτερη απορροφησιμότητα.Ευκόλως αποδείξιμο αυτό.

 

 

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο τελευταίο μου post στο noiz,σε άλλο thread, εξέφρασα θετική γνώμη για ένα μουσικό εργαστήρι,χωρίς ιδιαίτερη τεκμηρίωση.

Τώρα που θα ήθελα να εκφράσω αρνητική γνώμη για ένα από τα δύο προαναφερθέντα Ωδεία,έχοντας όχι απλά μαθητεύσει,αλλά εργαστεί,γνωρίζω ότι δεν μπορώ να υπεισέλθω σε λεπτομέρειες.

Οπότε θα περιοριστώ να γράψω πως όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά και πως ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιον,ειδικά σε μια τόσο μικρή κοινωνία,όπως είναι αυτή των μουσικών της Αθήνας.

Επίσης πέρα από τα στρεβλά που μπορεί να έχει ένα Ωδείο όσο αφορά τη δομή και τη λειτουργία του,μπορεί να συναντήσεις έναν καλό καθηγητή κιθάρας που να αξίζει τόσο ώστε να παραβλέψεις τα στρεβλά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καθώς ο καθηγητής είναι αυτός που θα σε βάλει ή δεν σε βάλει στο πνεύμα, που θα σε κάνει να γουστάρεις ή να μην γουστάρεις, που θα έχει ή δεν θα έχει μεταδοτικότητα, νομίζω ότι και εκεί είναι η απάντηση σου.

 

Και οι δύο σχολές είναι σε υψηλό επίπεδο, αλλά από εκεί και πέρα αν έχεις «πίστη» σε κάποιον καθηγητή, ακολούθα αυτόν.   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου